Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen normális ha nagyon...

17 hetesen normális ha nagyon feszül a hasam a köldökömnél? + a babát érezhetem?

Figyelt kérdés

Nem is a bőr, hanem inkább úgy belül, mintha szét akarna repedni a köldököm belülről.

+ha ráteszem a tenyeremet a hasamra /köldök és szeméremcsont közé/ és néha olyan furi pattanós érzést érzékelek az a baba, vagy ott, azon a környéken is érezhetek bélmozgásokat, és esetleg az lehet?

Köszönöm ha válaszolsz :)


2012. szept. 4. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem első babám lesz és 17 hetesen éreztem először mozogni.Icipici finom kis böködés volt és még nem annyira rendszeres.A köldök dologgal is így jártam.Annyira fájt olyankor.Mindig simogattam és megkértem, hogy menjen arrébb.


29 hkm

2012. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!