Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most komolyan, viccen kívül,...

Most komolyan, viccen kívül, létezik olyan, h valakinek nincs jóslófájása egész terhessége alatt?

Figyelt kérdés
..és nem is keményedik pl?

2012. szept. 5. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nekem nem volt sem jóslóm, sem keményedésem. 40+5 naposan indították a szülést.


Most a másodiknál bepótoltam, már a 29. héttől vannak keményedéseim és jóslóim is. :D

2012. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen, nekem se volt semmi az elsőnél. amikor szarul lettem, kijött a nyákdugóm, és mentem is szülni
2012. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
első hozzászóló :)))) nekem ugyanígy.. a másodikkal 29 hetesen be kellett mennem a kórházba, azóta is vannak jóslók állandóan
2012. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
elsőnél nem volt egyik sem. A másodikkal viszont igen. Nem értem rá annyit pihengetni, lehet, azért.
2012. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ezt annyira nehezen hiszem el, ne haragudjatok ...se jósló, de még keményedések se....2 terhességem volt, mindkettőnél volt mindkettő, pedig a 2-at túl is hordtam...De már szülés előtt 1 héttel kb. figyelgettem, h mikor maradnak abba vagy nem a jóslók....

Semmi beleszúrkálás, mensis gyenge fájdalom, combtőbe sugárzó érdekes fájdalom??

2012. szept. 5. 18:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan hihetetlen ez? Tényleg nincs. Menzis görcs? Azt sem tudom milyen az, sohasem görcsöltem menstruációkor. Hidd el, van ilyen, nem vagyunk egyformák, nem törvényszerű, hogy mindenkinek ugyanazon tünetei legyenek.

40+4 hkm

2012. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én se görcsöltem/görcsölök nagyon mensikor....de mégis volt terhességem vége felé ilyen gyengébb mensis "görcsöm"....És a szülésetek is ilyen "laza" volt? Mármint h nem fájt annyira?
2012. szept. 5. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért hihetetlen?

Én mindkét gyerekemet túlhordtam, 20 hónap van közöttük. Az elsőnél egy darab jóslóm és keményedésem sem volt, a másodiknál marékkal szedtem a magnéziumot, folyamatosan keményedtem. Jóslóm csak a betöltött 40. hét után volt.

2012. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem borzasztó szülésem volt ennek ellenére, hogy semmi jósló nem volt. a derekam fájt előtte, de ennyi.
2012. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jelen!Nekem se volt se jóslóm,se keményedés az 1. és 2. terhességem alatt(az első a 40. hét után,a 2. 37. hetesen született).És azt magnéziumot se szedtem.Most 37. hetes vagyok a 3. babával,kb. 2 hete van keményedésem,jóslóm egyáltalán nincs most sem.
2012. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!