Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pénzre számíthatok?

Mennyi pénzre számíthatok?

Figyelt kérdés

A nettóm 95000. Minden második hónapban kapok túlórapénzt akkor 115 összejön. (egyéb juttatásom nincs)

1. Mennyi táppénzt kapnék ha már nem szeretnék tovább dolgozni? Még sosem voltam táppénzen( 3 és fél éve dolgozok itt)

2. A baba születése után mennyi pénz jár nekem?

Kérlek ne %- okat hanem konkrét összegeket írjatok( nettóban)

Köszönöm!


2009. júl. 28. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor leírom, úgy, hogy mindenki számára világos legyen és a félreértéseket elkerüljük :)


A kérdező azért fog több táppénzt, tgyás-t és gyed-et kapni, mint az egyik válaszoló, mert a kérdező minden második hónapban több pénzt vitt haza, több pénz után fizetett eü. járulékot, így az éves jövedelme is több, ami után számolják az ellátásokat.

A tgyás-os és gyed-es számolásokat pedig nem az 1., hanem a 2. szám alatt futó kérdésre írtam.

2009. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!