Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lusta ma a babája?...

Másnak is lusta ma a babája? Úgy aggódom!

Figyelt kérdés

24+3 hetes kismama vagyok. Mar jó ideje erzem a kislanyomat, sot az elmult 1-2 hetben olyan aktiv volt, hgy szinte nem is aludt a pocakban:) egesz nap rugott, forgott, nyomtabki valamijet.

A frontok miatt lustibb szokott lenni, elvileg holnap hidegfront jon. Ma reggel delelott mocorgott piciket, de most delutan talan csak 2-3 mocorgasa volt, most meg kb 2 oraja nem is ereztem. Elso baba, aggodom erte. Van ilyen, hogy lustabbak?



2012. szept. 5. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne! Nyugodj meg. Ahogyan mi sem vagyunk ugyanolyan aktívak mindennap, náluk is így van ez. Nekem is van olyan nap, amikor szinte nonstop érzem, alig tart kis szünetet, és van olyan, amikor épp csak bejelentkezik 1-2 mocorgással, aztán hosszú órákig szünet. Ez így van rendjén. Minden jót!

27+5 kismami

2012. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) megnyugodtam. 10 perce kb egy icipici kis rugassal bejelentkezett, de ennyi. Mostmár tudom ezt is, hogy frontérzékeny baba :)
2012. szept. 5. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is lustább ma, és főleg délután. Most éledezik. :)

26+2 hkm

2012. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!