Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitívat, fel...

Ma teszteltem pozitívat, fel se ocsúdtam. Picit mindjárt megjön érzésem van, ugye ez tényleg teljesen normális? Annyira aggódom, hogy másnak nem így fáj. Vagy nem is kéne fájni a hasamnak. Bocs, tudom, ezer ilyen kérdés van már. :S

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a bébihez, a mindjárt megjön érzés teljesen normális.
2009. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)Gratulálok a babóhoz:)


Igen ez az érzés teljesen normális nem kell aggódnod:)Nehogy stresszelj ezen,nyugi,most már ott a baba ez a lényeg:)

Nekem is mindjárt megjön érzésem volt,de én azthittem meg is jön,meg hányingerem is volt,de nekem rendesen mensi előtt is mindig volt:)Aztán teszteltem,elmentem aludni és reggel a párom ugrált rajtam,hogy gyerekünk lesz:D


Úgyhogy mostmár ne stresszelj:)

2009. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed, én is ezt érzem már néhány napja, nekem is pozitiv tesztem lett ma reggel!:))) Úgy örülünk neki!Remélem ti is...
2009. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél karomat odaadnám egy babáért, persze hogy örülünk, de nem merem elhinni! :)
2009. szept. 13. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem a pozitív teszt után még hetekig volt ilyen érzés a hasamban. Most már elmúlt, a 13. hétben vagyunk.
2009. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok, szép babavárást kívánok!!! Teljesen normális a mindjárt megjön érzés, attól se ijedj meg, ha néha görcsölgetsz. Én is kb. a 12. hétig éreztem ezt, aztán elmúlt.

2009. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális. Nálam kb. 2 hétig tartott, kicsit néha szúrkált a petefészekbe. Utána jött a pisiroham (4 hétig 20 percenként pisilés, mert nyomta a méh a hólyagomat, éjjelente óránként kirohanás), közben egy 4 napos hányingeres periódus. Utána fogmosásundor. Aztán kívánós időszak: édesre sósat, majd savanyút, meg csípőset).

14 hetes elsőbabás kismami.

2009. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!