Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek tüszős mandulag...

Volt valakinek tüszős mandulagyulladása pár hetes terhesen? Mit kapott rá?

Figyelt kérdés

1 hete teszteltem pozitívat, és tegnap óta fájt a mandulám,meg a mandulán körül kívülről is, ha hozzá érek, vagy ha csak mozgatom a fejem. Ma megnéztem tükörbe és gennyes.....

télen volt már ilyen, akkor antibiotikumot írtak fel, és annak ellenére 1 hét múlva újból kiújult....így 2szer 1 hétig szedtem antibiotikumot, UH FÉLEK NEHOGY MEGINT EZ LEGYEN...

másnak volt ilyen ?

antibiotikumot szedett?

én úgy tudom antibiotikum nélkül ez nem múlik el :S


2012. szept. 6. 08:31
 1/3 A kérdező kommentje:

dokihoz majd délután megyek, csak érdekelnek a tapasztalatok....


majd nyílván úgy is szólok h terhes vok, meg megkérdezem erről....de a véleményetek is érdekel


köszi

2012. szept. 6. 08:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én kb 1 hónapja voltam terhes amikor így jartam, de én akkor még azt sem tudtam hogy terhes vagyok. Felírt antibiotikumot, este beszedtem az elsőt, kihánytam. Reggel beszedtem egyet újra, az is kijött. Gondoltam hogy valami itt nincs rendben. Abba is hagytam a szedést, rengeteg tea, méz, mentolos cukor stb.. ra egy hétre cisztaszűrêsen kiderült hogy babám lesz. Elmondtam a dokinak az antibiotikumos esetet és mosolyogva közölte hogy a baba miatt reagált ra így a szervezetem, örüljek neki..
2012. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hetesen lett mandulagyulladásom antibiotikumot írt az orvos...olyat kaptam amit nekem is lehetett szedni...nem is volt olcsó 3500Ft körül volt 5 szem kapszula...mire elfogyott pont mennem kellett a 12 hetes szűrésre mindent rendben is találtak...mindenképpen kérd ki az orvosod véleményét hidd el sokkal jobban tudják és nem mondanak akkora hülyeséget h ártsanak a kicsinek.
2012. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!