Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon csúnya, sárgás, túrósze...

Nagyon csúnya, sárgás, túrószerű folyásom van. Az orvosomat nem tudom elérni. Mit tegyek? 11hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Ez nagy probléma? Eléggé meg vagyok ijedve.

2012. szept. 6. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj sztk-ba, kórházba, vagy hívd fel a szülészetet, védőnődet hogy kihez tudsz menni.
2012. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Szinte biztos, hogy hüvelygomba, bármely nőgyógyászhoz elmehetsz vele, adni fog tablettát (ha szedhetik várandósok, ebben nem vagyok biztos) és valami krémet.

Nyugodj meg szépen, ha gomba, attól azért elég könnyű megszabadulni. A baba nagyon védett helyen van, erre gondolj, és ne idegeskedj, az árt a legtöbbet!

2012. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a héten voltam ugyanezzel dokimnál,betadine hüvelykúpot írt fel,azt használom 2 napja máris sokat javult.

16 hetes ikres:)

2012. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!