Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan éhes vagyok...

Folyamatosan éhes vagyok hiába eszem? . Lent a többi

Figyelt kérdés

Hiába eszem fél óra múlva farkas éhes vagyok.viszont nem eszem utána. Nem lesz baja a babamnak ugye?

Eszek rendesen de mindig éhes vagyok :-(

Ti is vagytok így? 30 hetes kismama



2012. szept. 6. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a babának. :)

Nekem nem folyamatosan van ilyen éhségérzetem, csak néhanapján. Én akkor nem fogom vissza magam.

Eddig még olyan sokat nem híztam... bár kinek mi a sok. 17+2 hetes kismama vagyok, 1,7 kg híztam eddig.


Amúgy miért nem eszel utána? Súly miatt?

2012. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vertem be 4 lekváros palacsintát, de olyan mintha semmit sem ettem volna. Még mindig korog a gyomrom. Pedig nem akarok elszállni a kajálással, de ilyenkor hiába rágcsálok gyümit, zöldséget, nem múlasztja el az éhségérzetemet. Pedig nem szeretnék megint 22 kg-t hízni, mint eddig 2x a terhességeim alatt.

18+2 kismama

2012. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Totál megértelek :) Rám ez most tört :) Én 35 hetes vagyok, és 2 napja azt érzem, hogy eszek- mindegy hogy mit- eltelik kb. 1,5 óra és újra tudnék enni. Nagy adagok nem mennek le (a gyomrom már ki tudja hol jár ) , de ettől függetlenül még éhségérzet jön rám :)

És ami érdekes, ez nem is minden nap.

A babának amúgy semmi baja nem lesz, Ő elveszi a neki szükséges mennyiséget és tápanyagot :)


Én most már nem aggódom. Azt mondtam magamnak, ha a 30ik hétig nem hízok sokat, utána kicsit elengedhetem magam. Nos, most a 35ik héten tartok ott súlyban ahol kezdtem a terhességet. (elején fogytam 5kilót, azt szedtem vissza mostanra)


Sok boldogságot!


35+4hkm

2012. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! nekem a magne b6-tól volt, amióta átálltam a magnerotra, elmúlt. Egyébként átérzem a problémádat, kegyetlen érzés:-S
2012. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vagyok terhes, 2 gyerekem van, de én is folyamatosan éhes vagyok. Állandóan rohangálni kell utánuk, vagy edzésre menni, vagy főzni, vagy tanulni, vagy rohanok a munkába, vagy rohanok haza, szülőire, játszótérre...


Szerintem ez normális, megnövekedett az energiaigényem, mert sokkal több mindent csinálok, mint azelőtt...


Terhesen is állandóan ettem, különben elájultam.


Amúgy nagyon vékony vagyok, most 2 gyerek után 53 kg.


A babának biztos nem lesz baja az evéstől. :)


Max. akkor lenne baja, ha éheztetnéd magad. Figyelj oda, hogy egészséges ételeket egyél, sokszor keveset, ha megéhezel újra, akkor egyél gyümölcsöt vagy zöldséget. Igyál sok folyadékot.


Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sokkal többet eszem, de kevesebbet és gyakrabban. Egy nap legalább hatszor eszek valamit, napközben csipegetek ezt-azt, és állandóan szomjas vagyok...


Ez szerintem tök normális, a terhesség velejárója.


30+3 hkm

2012. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Igen a súly miatt sem akarok annyit enni.

30 hetes vagyok eddig híztam 9 kilót. Állítólag még ez után jön a java...

De éheztetni nem éheztetem magam,nehogy félre értsétek :) eszem én rendesen napi 4x.

Viszont kb.2-3 hete megőrülök az édességért :S annyira édességes lettem... nem bírok neki ellenállni

2012. szept. 7. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod túlzásba vinni az evést, akkor igyál minél több folyadékot! Az is telíti valamennyire a gyomrot, illetve próbálj meg olyan ételeket enni, aminek alacsony a kalóriatartalma, abból jóval többet megehetsz.
2012. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lehet buta kérdés,de ez a gyomorsavtól van,nem?ti is totál éhesen ébredtetek reggel?
2013. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!