Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a hatodik hétben...

Normális, ha a hatodik hétben vagyok és barnás folyásom van? Aggódom

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális.Holnap menj el dokihoz!Lehet csak vaklárma,de jobb félni,mint megijedni.
2008. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj orvoshoz, én most voltam, megállapította, hogy 5 hetes terhes vagyok és nekem is volt pár napja barnázásom, de nagyon kevés! Neked sok? A kevés barna elvileg nem baj, azt mondta, az élénk piros a veszélyes! De azért a megnyugvásod érdekében fordulj orvoshoz!


Szorítok!

2008. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajna nem normális dolog.Nekem anno volt 6 hetesen barnázásom,a baba elment.Most is volt kb 6-7 hetesen barnázásom,de a babának semmi baja nem lett.Mindenképp orvos..35hetes kismama
2008. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, és kaptam gyógyszert, mindenképp orvos minál előbb!!! Én 5-6 hetes voltam. Akkor, most én is 35 mint az előző válaszoló.

Reméljük minden ok!

2008. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Holnap megyek a dokihoz, de már nagyon aggódok... Azóta kicsit olvasgattam itt korábbi kérdéseket, amiből kiderült hogy sokaknak van volt ilyen... egy kicsit nyugodtabb vagyok azért...


Köszi

2008. máj. 14. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, lehet, hogy csak azért van, mert mostanában jönne meg a menzeszed. Az elsö 3 hónapban amikor megjönne, akkor lehet 1-2 napig kevés barnázás. Utána elmúlik. Nekem is volt, és semmi baj!

24 hetes kismama

2008. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam ma dokinál és megnyugtatott, hogy nincs baj... Állítólag ilyenkor előfordul még, hogy a méhlepényből leválnak darabkák és az is okozhatja...

Holnap megyek első ultrahangra és utána még találkozom a dokival, hogy megnyugtasson:)

Köszi a válaszokat!

2008. máj. 15. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudtok nekem is segiteni vagy megnyugtatot irni??Én 13hetes vagyok végre,elég soká sikerült ez a baba sajnos!De most ujra nem vagyok nyugodt,barnáztam reggel,és keveset napközben,voltam dokinál,irt no-spát meg hogy pihenjek sokat!

De nagyon aggodom,ráirta a papiromra hogy fenyegetett vetélés,nem akarom hogy elmenjen a baba.mit tehetk?

2010. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!