Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és kezd barnás...

Terhes vagyok és kezd barnás folyásom lenni, de nem erősen, mi lehet ez? Ugye nem fogok elvetélni? Tegnap voltam először nőgyógyásznál és nagyon fájt a vizsgálat, lehet hogy attól valami?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges mert tegnap vett kenetet améhszájból egy szövetet, és lehet most van egy kis méhszájsebed.

èn az elsö 12 hétben sokat barnáztam. 2x voltunk megnézetni, és a méhszáj olyan érzékeny volt hogy pl egy erösebb pukitol elkezdtem barnázni. Azt mondta az orvos míg barna és nem piros nincsen semmi baj.

12-ik hét után elmúlt, majd az utolsó trimeszterben vissza jött.


Most a másodikat várom, még csak 7 hetes vagyok, remélem nem fogok barnázni, mert nagyon félelmetes dolog, pedig ugye semmi gond, csak mint egy enyhe orrvérzés.

2011. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én nagyon megilyedtem, és nagyon félek a vetéléstől is, nem akarom, annál szörnyűbb nincs


remélem nem lesz semmi baj se, mert a nőgyógyász eléggé durva volt velem...

2011. nov. 16. 07:30
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz semmi baj. szedjél magnéziumot, és azért pihenyj ha tudsz. de nekem még pihenést sem írtak ki.


a vicces az volt, hogy 2x rohantunk az ügyeletre, és semmit nem láttak. onnan gondolták, hogy méhszáj mert a hüvelyi UH véres volt, de belül semmi vérnek nem volt nyoma. ezért is volt csak barnázás.


én is rettegtem a vetéléstöl. iszonyat rossz érzés. de most másképp állok hozzá, gondolom mert itt a kislányom.


ne idegeskedj, ha gondolod menj el orvoshoz, de szerintem ez csak egy méhszáj érzekenység, lehet minden nap fogsz barnázni.

2011. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, magnézium pezsgőtablettát kell szednem amugy is a lábamra, és szedek vashiányra is gyógyszert
2011. nov. 16. 07:49
 5/10 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? nekem 26. hét körül volt ilyen, csak megsérült a méhszájon egy hajszálér és az lehetett, mert semmit nem látott a doki uh-n. el is múlt 1 nap alatt.

én rohantam amúgy a dokihoz, hogy most mi van... :),de szerencsére nem lett semmi. nem is fájt és nem volt nagy mennyiség.

2011. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

állítólag 5-6 hetes, mert már 1 hete nem jött meg és utoljára okt. 3-án volt, az orvos tegnap nem talált semmit, de elküldött vérvételre.

Szokott fájni a hasam vagy a fejem, a mellem érzékeny és néha az is fáj, esténként elfog a fáradtság már annyira hogy lefekszem az ágyba, de gyakori vizelés meg hányingerem nincs.

2011. nov. 16. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj mert azzal viszont sokat ártasz ha stresszelsz.
2011. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akár lehet a vizsgálat miatt is, de az max 12 napig tarthat! Ilyen korai terhességnél attól is lehet barnázni, hogy kevés a progeszteron hormon a szervezetben. Erre szoktak adni pótlást. Mert lehet ettől vetélés is. Én is barnáztam, a doki egyből felírt utrogestant, attól még aznap meg is szűnt. Szerintem mindenképpen beszélj a dokiddal!
2011. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs, nem 12 napig, hanem 1-2 napig!
2011. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most elmúlt, csak reggel volt egy nagyon kicsi, remélem nem lesz több már
2011. nov. 16. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!