Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Stressztol kialakulhat e...

Stressztol kialakulhat e problema a babanal a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
5.dik honapban van a kismama, de a hazassaga semmit sem er, a ferje csalja es o ezt tudja. Az orvos azt mondta nincs minden rendben a babaval, es aggodik. Lehet ez az idegessegtol?

2012. szept. 7. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem gondolom, hogy a stressz önmagában tud ilyet okozni. persze az anya hangulatát érzi a gyerek. nekem az elsőnél terhesség alatt meghalt az apja a gyereknek, gondolom nem kell mondani, milyen állapotban voltam. a gyerekem teljesen egészséges lett.
2012. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Lehet a stressztől , vagyis idegi alapon , nekem a tesóm volt ilyen helyzetben , nagyon kikészült a babahalva született. Mond meg neki , hogy nyugodjon meg hisz a baba a legfontosabb , ha megnyugszik akkor a baba is egészséges lesz , járjon el jógára , vagy valahova .
2012. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én is mindig idegeskedtem végül a terhességem elhalt a 10 héten. Mond meg a kismamának hogy ne idegeskedjen csak a babára gondoljon. Elég szomorú ami vele történt de majd a kisbabája ha megszületik majd kárpótolja mindenért :)
2012. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ettől nincs rosszabb, mint egy terhességet egyedül megélni... ezt minden nap tapasztalom:(

Nincs attól fájdalmasabb, mint egyedül ülni az orvosi váróban, egyedül nézegetni a pici ruhácskákat és még sorolhatnám.

Hogy hogyan lehet ezektől a gondolatoktól szabadulni? Sajnos még én magam sem jöttem rá, pedig milyen jó is volna...

2012. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Fogjunk kezet, és szólj, ha rájöttél!
2012. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
idegességtől, napi pánikolástól hogy ez miért szúr-fáj stb a 10.héten missed ab lett
2012. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
krédező:egészséges babád lett?
2022. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!