Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja fájdogál alul a...

3 napja fájdogál alul a hasam, meg körbe a derekam, a hüvelyembe is nyilalgat, a nyákdugó is apránként távozgat, nemsoká szülni fogok? 36,5 hetes km

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos segiteni nem nagyon tudok,csak azért irok mert én 35 hetes vagyok és ugyanezek a tüneteim. Azt szeretném kérdezni hogy neked a nyákdugó hogyan távozik? Irtad hogy részletekben. De ez mit takar? Mert nekem pl tegnap reggel pisilés után egy pici (kb 1cm) véres nyálkás darabka volt a wc papiron,utána még 1-2-szer kicsit halványabb de ugyanugy pici. azóta meg semmi. A derekam az nekem is majd leszakad,néha keményedek is,és 3-4 napja nagyokat nyilal valami nekem is nagyon lentre.Én ma du. elmegyek a dokimhoz mert 30 hetesen voltam utoljára hogy nézze meg a méhszájat,vagy egyáltalán mit mond.Jó lenne még 2-3 hetet kihuzni.
2009. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ha a nyákdugó távozik az még nem baj mert azzal még nyugodtan kihúzhatod a végéig.A nyilalgatások meg valószínűleg tágulsz.A fájások vagy haskeményedés ha nem rendszeres akkor még nincs gond,de ha néha fáj az csak erősebb jósló ne ijedj meg.Az igazi fájást meg fogod ismerni.
2009. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, 34 hetes vagyok, a nyákdugót leszámítva dettó. Számításaim szerint előrébb vagyunk a kiírtnál, UH szerint pedig 10 nappal (ami sztem túlzás). Én tuti felhívnám a dokimat, nála jobb tanácsot úgysem tud adni senki, mire számíts. Lehet, hogy az sem árt, ha megnéz.
2009. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!