Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagypocakú kismamák! Nektek...

Nagypocakú kismamák! Nektek is nehéz a pocakotok? Sokszor ha csak állok is fáj, annyira nyomja a medencét, szeméremcsontomat. Pedig még van bő 3 hetem. Hogy oldottátok meg? Csak feküdni tudok. Pedig sok dolgom lenne.

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sokmindent nem tudsz tenni ellene. Nekem is nagy a pocakom, estére annyira elfárad, hogy feszít, húz, és csak úgy tudok aludni ha kipárnázom magam, és sokszor éjjel átfordulásnál is kellemetlen. Napközben csak akkor jön rám ha éppen sétálás, menés közben keményedik be. Akkor bizony meg kell állnom, de Én eddig még egész jól bírom.


Csak pihenéssel tudsz tenni ellene. Vagy állj neki a dolgodnak és iktass be sok szünetet amikor leülsz és tv-zel kicsit. Aztán folytatod, már Én is így csinálom.


36hkm

2012. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. A szeméremcsontom annyira fáj már 2 hete, hogy vannak napok amikor menni alig tudok. De már alapból is fáj minden lépés. Múlt héten már a kórházba is be kellett mennem mert egyszerűen nem tudtam lábra állni. Feküdni csak háton, oldalra fordulni egyáltalán nem, mert olyan érzés mintha csikorogva csúsznának el egymáson a csontjaim. Sikítani tudnék a fájdalomtól. Vannak jobb és rosszabb napok, ma szerencsére egy jobbat fogtam ki. Pihenésről csak álmodozni szoktam, mert van egy 2.5 éves örökmozgó lányom, akit ugye nem tudok a vitrinbe tenni, segítségnek pedig csak apa van aki viszont dolgozik. Összeszorítom a fogam és csinálom a dolgom ami így sokkal tovább tart, de nincs más választásom. 37 hetes vagyok és reménykedem benne, hogy a jövő héten megszülök! Kitartás, ezt már féllábon is..... Ezt szoktam magamnak is mondani, bár jobb nem lesz tőle, de pozitív gondolat!!!
2012. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia!


Csatlakozok én is ez előttem szólóhoz. 1,5 éves a fiam, képtelenség pihenni mellette. Délelőtt nincs bajom, de kb 3 órától majd leszakad a hasam, fájnak a bordáim, meg a derekam. Első terhességnél ilyenkor feküdtem sokat, de most szinte csak este tudok, de akkor meg már a fájdalomtól nem alszok. Annyival könnyebb nekem h a férjem itthon dolgozik és ha már nagyon kész vagyok lelépnek sétálni. Kitartás!

36+4 km

2012. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se tudok pihenni a tesó miatt. Ez végül is jó, mert legalább kondiban maradok. :)

Ami enyhíti a fájdalmat: kálcium és hasfogó öv (kismamaöv) - ezt éjjel-nappal hordom, rengeteget jelent!

2012. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!