Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » (Volt) terhes valaki úgy,...

Félőske22 kérdése:

(Volt) terhes valaki úgy, hogy az ovulációs mikroszkóp nem mutat páfrányokat?

Figyelt kérdés
Bár szabálytalanok a ciklusaim, nekem ez már a 41. napom és még mindig nem jött meg.Ennyit nem szokott késni. A mikroszkóp viszont nem mutat páfrányokat.Egy kis fertőzésem és folyásom van kb. 1 hete, nem tudom amiatt késhet-e...egyébként kb. 9 napja érzem, hogy "mindjárt megjön", folyamatosan fáj a fejem, szédülök és hullafáradt vagyok.

2012. szept. 8. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Hanem mindenképpen tesztelj egyet. Nekem is szabálytalan ciklusaim voltak régen. gyógyszer abbahagyása után a 3. hónapban megfogant a bébi:) Próbáltam az ovu.mikroszkópot, de soha nem láttam páfrányt. Nekem az lett gyanús, hogy görcsölgetek, fáradt vagyok és iszonyúan szomjas is voltam, féltem ugyan de teszteltem és lám 2 csíkos lett.
2012. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Szerintem kicsit korán teszteltem,a 32. napon, ami nálam még nem számít késésnek. Akkor negatív lett. Holnap reggel tesztelek újra, de a mikroszkóp nemhogy páfrányokat nem mutat, de köröket is alig...félek a csalódástól, mert nagyon szeretnék babát....ezért próbálok minden lehetőségét kizárni annak, hogy más okból késik..pl hüvelyi fertőzésem...
2012. szept. 8. 10:36
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja, és én is folyamatosan szomjas vagyok, hiába iszok sokat....
2012. szept. 8. 10:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Majd írd meg a holnapi teszt eredményét:) Bármi is lesz az eredmény jövő héten menj el mindenképpen dokihoz.

Mert valami oka van, hogy késik és jobb utána járni, mint várni.

2012. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szia! Ma reggel teszteltem egy halvány pozitívat:) De még nem merem elhinni, majd ha az orvos megerősíti...meg nagyon féltem, hogy megmaradjon....annyi mindent olvastam már...
2012. szept. 9. 22:08
 6/14 anonim ***** válasza:
huuu az tök jóóóóó:):)) a halványan is de pozitív, és ez a lényeg:):) gratula, és irány az orvos:) Egészséges boldog babavárást kívánok:):)
2012. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és még valami, semmi olyat ne olvass amiben roszz van írva és ne is gondolj semmi rosszra, csak örülj, hogy ott van a bébi a pocakban:):):)
2012. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen;) Remélem tényleg ott van és remélem ő már egészséges lesz:)
2012. szept. 10. 14:47
 9/14 anonim ***** válasza:
NYugi, minden rendbe lesz:)
2012. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szeptember 25-re van időpontom, izgatottan várom:)
2012. szept. 11. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!