Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védekezés mellet mennyire...

Védekezés mellet mennyire lehet, hogy a baba becsúszik?

Figyelt kérdés
Védekezünk a barátnőmmel,és ha baba becsuszna megtartanánk.abortusz ellenes vagyok.

2012. szept. 8. 17:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolók
2012. nov. 6. 20:56
 12/16 anonim ***** válasza:
A megszakítás is egyfajta védekezési mód. Mi is így voltunk vele, a párom nem akart óvszert, én pedig nem szedhettem gyógyszert. Nem lettem terhes évekig. Aztán csak átálltunk az óvszerre. Pár hónap és bababumm lett...
2012. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Óvszer és fogamzásgátló együttes alkalmazása mellett lehetetlen.

OFF: A megszakítás, és ovu teszt együttes alkalmazásának eredménye nálam a pocakomban van jelenleg 28 hete:) Nem ajánlom senkinek, ha nem akar gyereket.

2012. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszerrel azért lehet teherbe esni,mert az előváladékban is tartalmazhat spermát.Mi soha nem használtunk a párommal gumit.Én szedtem a fogamzásgátlót,ő pedig soha nem élvezett belém.Így nem is lett belőle baba a 3 év alatt..idén márciusban letettem a gyógyszert mert terveztük a babát,júniusig megszakítással védekeztünk,és nem lettem terhes.Majd júniustól kezdtünk el próbálkozni és harmadszorra sikerült is.

Szóval a fog. gátló és a gumi mellett tuti,hogy nem kell attól tartanotok,hogy becsúszik a baba. :)


14+1 hkm

2012. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
oké,már igy válaszolok nem félek,hogy becsuszik a baba.csak ha az egyik védekezik attol félek
2012. nov. 7. 14:00
 16/16 anonim ***** válasza:

a gumival 1%az esély a fog.gátloval is, a megszakitas meg 50%

a gumi + fog gatlo hatékony együttes. igy0,1% az esély.

én 5évig gumival majd 5 évig gyogyszerrel védekeztem most egy ideig megszakitassal mert nallunk jöhet a baba,2honapja mar sehogy sem védekezünk.mos 7hetes terhes vagyok.

2013. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!