Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is néha ilyen, néha...

Nektek is néha ilyen, néha olyan a babátok?

Figyelt kérdés
25 hetes kismami vagyok. A babám egy heten keresztül olyan aktív volt, hogy meg sem állt egész nap. Pörgött-forgott, bukfencezett, 1 perc nyugta sem volt komolyan :) most meg 3-4 napja alig mozdul meg. Néha ugy kell megpiszkalni a hasam, mert halálra remiszt, hogy nem mocorog, akar egész nap. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor mozdul meg. Nektek is van ilyen?:) Ez normális?

2012. szept. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem hogy ez normális,mert nekem is így van pár napja.25 hetes vagyok én is.Tegnap is például egész nap nem éreztem,majd valamikor este 11 után mozgott egy kicsit,már halálra ílyedtem.Ma sem volt valami aktív,nem tudom mi lehet.
2012. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont most akartam hasonló kérdést kiírni, mert nekem kb 5 órája meg sem moccant. Szerdán este még nagyon aktív volt, azóta szinte semmi. 21 hetes vagyok.
2012. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Major Andrea ***** válasza:

Ugyanez van nálam is, pár napja nyugi van... De nem annyira ijedtem meg mert már máskor is volt, hogy 1 hétig alig éreztem, épphogy bejelentkezett.

27 hkm

2012. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26+6 hetes vagyok és ugyanez. Tegnap este óta nem éreztem a picilányt, és délután már könyörögtem neki, hogy rúgkapáljon. Valamikor délután 4 óra felé aztán elkezdte, sőt, háromszor megfordult 3 percenként, ami annyira nem volt jó érzés, de azért nagyon örülök. Azóta újra alszik. :)
2012. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!