Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen mennyit mozog...

22 hetesen mennyit mozog naponta a babatok? Mert nekem 2 hete mozog de korabban neha szinte kifjezetten sokat mozgott, de par napja csak rugasokat erzek több alkalommal nem baj?

Figyelt kérdés
vagyis mozog csak nem olyan sokat.ti mennyit ereztetek?es mennyit hiztatok ezidaig?en 3 kg-ot,az normalis?nem keves?
2009. jún. 10. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés ne erőltesd ezt a hízást örülj neki úgyis a végén fogsz többet is:_))nem mozognak mindig egyformán valamikor ők is nyugisabbak 33 hetes km
2009. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak a 22. héttől érzem mozgolódni, de azóta napi négyszer-ötször bejelentkezik. Most is épp helyezkedik a drága. Nálam eddig sem volt aktívabb. Én a 24.-ben járok és eddig 2 kiló jött fel, amire azt mondta a dokim, hogy nagyon jó. Mondjuk amúgy sem vagyok egy nádszál, 79-ről indultam.
2009. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám "napi ritmusa" változott meg az elmúlt két hétben. Mostanában többet érzem mozogni nap közben és este, reggel 8-9-ig alszik, úgyhogy már a munkahelyemen húzom az igát, mire méltóztatik felkelni :) De jó neki :D

Korábban minden reggel 3-4 rúgással ébresztett.

Én 4 kg-ot híztam, de én ezt sajnos soknak tartom, nem kezdtem súlyfelesleggel a terhességet, sosem voltam nagy darab, így furgya látni, hogy a mérlegen a kijelző már 6-ossal kezdődik :(

2009. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14-06-os vagyok, elfelejtettem írni: én is 22 hetes vagyok.
2009. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
engem is az hatott meg amikor at at villant az 59 60ra,de meg 59:)
2009. jún. 10. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú de irigy vagyok :(, remélem szülés után nemsokkal újra 5-össel fog kezdődni a mérleg kijelzője :)
2009. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyan igazán a 18. hét óta érzem, most a 20. ban vagyok. Egyre többet mocorog. Eddig 2 kilót híztam, amit aztán le is adtam...Szóval jelenleg 0-án állok és nekem még mindig 4essel kezdődik a mérleg... 48 kiló, majdnem betöltött 20 hetes terhes és 163 cm. Szerintetek látszik rajtam, hogy van egy kis lakó a pocómban? semmi, na nem baj, majd megnövök, ha úgy érzi a szervezetem nőnie kell.
2009. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!