Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hatással van a babára...

Milyen hatással van a babára az anyaméhben 35 hetes terhesen a noi orgazmus? . Miért érzem kevesebbet mozogni (sex) orgazmus után? Hányadik hétig szabad szexelni?

Figyelt kérdés
Bocsi a hulye kérdésért, de érdekelne a válasz.

2012. szept. 9. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy tudom h a 37. hétig lehet szerelmeskedni!

..és azért érzed kevesebbet mozogni mert ilyenkor összehúzódik a méhed..és nincs annyi helye.

2012. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egészséges a terhesség, akkor szülésig lehet.


HOgy milyen hatással van pontosan, azt nem tudni, mert nehéz lenne megkérdezni őket... :o)


Méhösszehúzódáskor nem mozog, ez a normális. Szüléskor is így lesz...

2012. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát

én még a 41-hétben is :-)))

hátha elindul a manó ...

az orgazmus méhösszehúzódás idéz elő gondolom azért van akkor a baba csendben :-)

szülés közben sem fog ficánkolni esetleg 1-2 rúgás


a párom szerint: elfáradt a lötyögésben és eltentézik akkor :-)))) (bocsi már 2 sört ivott)

2012. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig problémamentes terhességem volt, zárt méhszáj, szinte semmi tünet stb. 35hetesen szex után elment a nyákdugó és elkezdett folyni a magzatvíz. Én azért vigyáznék. Egy 10napos kisfiú anyukája
2012. szept. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 4!

Sajnálatos, hogy előbb született a babád, de hidd el, hogy ha nem vagytok együtt, akkor meg egy-két nap múlva reped a burkod. Biztos hogy nincs szoros összefüggés. Hiszen hányan próbálják szexel beindítani a szülést, és nem sikerül.

Persze nem kell "döngölni" a méhszájat, de nyilván ti sem így csináltátok...

2012. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!