Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit eltiltottak terhesség...

Akit eltiltottak terhesség alatt a szextől azt az orgazmus miatt mondták? és milyen okokból, vérezgetés miatt vagy miért? Tegnap szex után vérezgettem akkor nálam is ez áll fent?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

A terhesség alatt egyrészt az orgazmus alatt mégösszehúzódások okozhatnak vetélést, másrészt a mechanika ingerek (lökések) szintén kiválthatják a terhesség megszakadását.

He eltiltottak, akkor nem szexeljetek. Elvégre ha gyereket akartok, akkor ennyit ki lehet birni értelmes embereknek.

A a tegnapi szex után véreztél, akkor jobb lenne, ha nem itt kérdezösködnél, hanem sürgösen az ügyeletre mennél. Ugyanis terhesség alatt minden vérzés lehet a vetélés kezdete is, de ezt csak vizsgálattal elhet megállapitani.

2012. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mégösszehúzódások = méhösszehúzódások
2012. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én pecsételtem és azért tiltottak el minket a szextől, reményeink szerint már csak 4 nap van hátra az eltiltásból. arról nem szólt a fáma, hogy csak a behatolás, vagy az orgazmus is rossz, megkérdezni meg nem mertük :$ egyszer bűnöztünk, de nem mentem el, viszont paráztam utána jó sokat, hogy bajt csináltunk-e. hát azóta tartom magam :)
2012. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen "ártalmatlan" dolog vagy gond is lehet és még az sem biztos hogy összefügg a szexel.Felesleges félelmek elkerülése végett,én is orvost javasolnék feltétlenül!A kérdésedre hiteles választ csakis orvos tud adni.
2012. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A saját példámat írom le.Nekem a mostani a 3. terhességem. Mivel az első kettő terhesség alatt gond volt a lepény tapadásával, ezért most is számítottam rá. Most teljesen elfedi a placenta a méhszájat, ezért jobban kell ügyelnem, mint az első 2 terhességnél, ahol csak érintette. Már a méhkontrakciók hatására is leválhat a méhlepény, ezért még az orgazmus is tilos, nemcsak a behatolás. Elég kemény 4 hónap elé nézek még, hiszen pont most vagyok kívánós :)
2012. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!