Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt, hogy lustább...

Nektek is volt, hogy lustább a babátok? Alig mocorog, már rémeket láttam tegnap is, aztán este rúgott kettőt. Ez normális?

Figyelt kérdés
pár napja alig mozog, épphogy rúg 3-4-et egész napra lebontva.
2012. szept. 10. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez normális.ÉN is ebben a helyzetben voltam,épp,hogy bele nem őrültem.Olyan is volt,hogy útban voltam az orvosomhoz mert nem mozgott és fél útnál jártunk mikor beindult ficánkolni.Ne aggódj nincs semmi baja.Ha ez megnyugtat az enyém 1hete született és teljesen nyugot baba csak akkor hallani a hangját ha éhes,és éjszaka kelteni kell enni.Nyugi nagy valószínűséggel a tied is ilyen lesz:)
2012. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is ilyen volt. Alig mocorgott, a napi 10 mozgást alig bírtam néha összeszámolni. Majdnem minden héten mentem vagy az orvoshoz, vagy a védőnőhöz, hogy nézzen egy szívhangot. Ha gondolod, te is menj el a védőnői szolgálathoz, bármilyen nap, még ha nem is a te védőnőd van, és nézesd meg a szívhangját, akkor tuti megnyugszol. (gyakorlatilag minden védőnői szolgálatnál kell lenni szívhangmérőnek) Ne gondolkodj azon, hogy mit szólnak, ha gyakran mész, hisz jobb a babának is, ha az anyukája nyugodt. Fel a fejjel, csak lusti a babád!
2012. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!! Megnyugtattatok, és ahogy olvastam rúgott is egyet :)

Amúgy 21+5 hetes vagyok

2012. szept. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!