Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Normális dolog? 6,8mm élő...

Normális dolog? 6,8mm élő embrió uh szerint 08.19én este. Másnap barnás piros folyás szerű nyálkás váladék.

Figyelt kérdés

Csak wc papiron...Doki azt mondta normális meg hát mensi környékén vagyok amúgy...

Előző terhességnél szedtem az utrogestant.Most ne tartotta szükségesnek.HEMATÓMÁT uh kizárta.



2012. aug. 21. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát én visszamennék egy kis utroért legalább. Nem éri meg kockáztatni!
2012. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
vizsgálatkor sérülhetett a méhnyálkahártya nálam is volt ilyen
2012. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Első: kértem a gyógyszert de NEM ADTA IRTA FEL!

mÁSODIK:BIZOM BENNE,HOGY CSAK ENNYI....Már volt vetélésem meg elhalt terhességem..

2012. aug. 21. 09:11
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem gondatlan az orvos.


Tudja, hogy volt vetélésed és elhalt terhességed, ráadásul a korábbi terhességenél szedtél utrót, most barnázol, és nem ad????


Menj be az ügyeletre, ott fognak adni...

2012. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nevetni fogtok...ügyeleten sem adtak...DOKI AZT MONDTA NEM TUD RECEPTET IRNI...Hát erről ennyit...gondolom úgy vannak vele vagy megmarad vagy nem...Őszintén szólva elég érdekes a hozzáállásuk a dolgokhoz....

viszont vasárnap legalább azt megtudtam hogy él...láttam a sziv pulzálást...

Még van egy tesztem és ha 1 hét múlva megcsinálom okosabb lehetek remélem tényleg csak havi ideje miatt van...

2012. aug. 21. 10:18
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! A teszttel vigyázz, mert ha peched van, hamis eredményt ad! (halvány csíkra gondolok)Én így jártam, csak az ideget ettem 2 napig!(ha elhal, akkor is + marad a teszt)

Beszélj a védőnővel, ő bármikor meghallgatja a kis szívhangját és nem stresszeled magad folyamatosan!

2012. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szia.

Védőnő kétlem,hogy hallaná a szívhangot ilyen korán...Tesztre azért gondoltam mert ha jól olvastam baj esetén csökken ha egy hét 2 hét múlva még pozi akkor minden oké lehet.

2012. aug. 21. 11:14
 8/18 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek vetélés után másfél héttel még halvány pozi tesztje volt!

Én nem hagynám magam a helyedben és kerítenék egy orvost, aki ír fel gyógyszert!

2012. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, az utro-t a háziorvos is felírhatja, szaladj hozzá! (csak a hüvelygolyót, de úgyis az a jobb)


Drukkolok neked nagyon!

2012. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Legközelebb csak jövő héten tudok dokihoz eljutni....Fekszek pihenek és bizom a jobb dolgokban...

A folyás mostanra rózsaszines vizes barnás lett....

Most számoltam utánna fiammal első hónapba rendesen megvolt a havim...

Lehet ez is hasonló lesz...Várok ....

2012. aug. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!