Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? 36 hkm vagyok,...

Szerintetek? 36 hkm vagyok, és egy pár napja ugyanolyan fáradtság van rajtam mint a terhességem elsö 3 hónapjában, és újra hányingerem van az ételektöl. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az! A gyomrodat nyomja a baba ezért ez az érzés.
2012. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hasonlóan vagyok,1 hete,amióta leszállt a hasam. sztem lassacskán készül a szervezet,azt mondják ilyenkor már lassul a hízás,csökken az étvágy,változik az emésztés,és többet pihen h legyen erő a végére :)
2012. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális! Ne aggódj! Én nekem is visszajött a végére ez a néha kellemetlen fáradtság, de ez azért van, mert a babád már szép nagy, és szívja el az energiát, plusz nyomja a gyomrodat is! Úgyhogy ez a baba szempontjából jó! :)

A hányinger is normális... pl.: én egész terhesség alatt utáltam a Pick Téliszalámit, és ha valami olyan színűt láttam rosszul voltam. Meg a csirkehús is hasonló cipőben járt nálam, ha főzve, sütve, grillezve, stb. is volt én mindig csak azt a nyers csirkeszagot éreztem, és már is rosszul voltam.

Kitartást! :) Nincs sok hátra!

2012. szept. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!