Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen temetés?

29 hetesen temetés?

Figyelt kérdés
Meghalt az egyik volt osztálytársnőm, mellettem ült 3 évig. Szeretnék elmenni, elbúcsúzni tőle, de párom nem akar elengedni, mert félt, hogy bajunk eshet. Szerintetek?

2012. szept. 10. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor elmehetsz.
2012. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mi bajod eshetne?

Menj el, ha szeretnél.

2012. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Párom azért félt, mert hogy sokat kell majd állni, hogy elfáradok, meg hát a sok bőgés...
2012. szept. 10. 21:56
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Ebben azért lehet valami,mert sztem a sok állás sem tesz jót,mert húzódhat a hasad,meg persze a sírás kihat az idegrendszerre,amit a baba sokszor jobban érez mint te.Ahhoz,hogy kiegyensúlyozott,nyugodt babád legyen,az ilyen lelki-stresszes dolgokat kerülnöd kellene.De úgy is te döntöd el,én csak tanácsot adtam.
2012. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hány hetes voltam már a párom mamája temetésén ,de kb 18. A nagy melegbe én rosszul lettem. Elkezdtem szédülni és le kellett guggolnom,persze távol mindenkitől ,de mire felemeltem a fejem már indultak haza sokan. Ha ezt tudtam volna nem mentem volna el. Én cicinek éreztem .
2012. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz a babádnak, sőt az idegrendszerének sem. Nyugodtan menj el, ha úgy érzed, hogy szeretnél ott lenni.

Bajotok nem lesz tőle, ne aggódj.

2012. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Aranyosak vagytok! Addig úgy is van még egy pár nap, még eldöntöm, hogy mi legyen!


Boldog babavárást nektek!

2012. szept. 10. 22:28
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy temetés azért nem tart órákig, 1 óránál nem hosszabb. Semmi bajod nem lesz az állástól ne izgulj, és a sírás sem fog károsan hatni a gyerekre.

Én végig bőgtem a terhességem, mert azt mondták beteg lesz a babám.

41. héten tök egészségesen született és mindenki megjegyzi, hogy micsoda vigyorgó jókedvű kiscsaj! Pedig aztán ahogy az ő kis élete indult! :)

Nyugodtan búcsúzz el a "padtársadtól", semmi bajotok nem lesz. Párod vigyen el, ha tud és várjon kint a kocsiban.

2012. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan menj el, de kényelmes cipőben. Ma én is voltam a temetőben, és láttam egy kb. 8-9 hónapos terhes nőt, aki miniszoknyában és tűsarkúban volt egy temetésen. Na az ilyenekről meg van a véleményem
2012. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az nem semmi! Mert ha még nem terhesen lenne miniben és magassarkúban, akkor azt mondom, hogy izléstelen, de 8-9 hónapos terhesen ehhez már tehetség kell! :D
2012. szept. 10. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!