Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen veszik le a vért...

17 hetesen veszik le a vért az AFP-hez. Nem gond? Mikor lesz meg az eredmény?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is most szerdán veszik le, akkor leszek 17 hetes. A védőnőm azt mondta, hogy kb. 1 hét, mire eredménye lesz.
2012. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez jó :) Nekem is szerdán és én is akkor leszek 17 hetes :) :)
2012. szept. 9. 23:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Te is izgulsz?
2012. szept. 9. 23:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem baj, nagyon sok fals eredményt ad a rossz időben levett vér :(


A kombinált tesztet elvégeztetted? Ha az negatív, tegyél az AFP-re. Nagyon elavult vizsgálat, tőlünk nyugatabbra nem is alkalmazzák már sehol.


A genetikai ultrahang fontosabb lesz a 18. héten :)


Boldog babavárást!

2012. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Voltam egy 12 hetes vérvételen amelyben szűrték a betegségeket, abban minden negatív lett. :)
2012. szept. 10. 00:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy elavult hülye vizsgálat. Nekem egyáltalán nem csináltak, nincs sok jelentősége, csak túl parázzák. A genetikai UH sokkal biztosabban kimutatja a rendellenességeket mint egy teszt.
2012. szept. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, azt hallottam ez a legjobb mert kimutat minden betegséget és kötelező vizsgálat.
2012. szept. 10. 06:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a tesztet már sok országban nem is alkalmazzák mert nagyon sok fals eredmény születik. Nekem sem lett jó az eredmény és el kellett mennem genetikai tanácsadásra, ott is mondta a doki, hogy ez az AFP annyi felesleges munkát csinál nekik. Amúgy a 16. hétben kell levenni pontosan ahhoz , hogy lehetőleg jó legyen, így ne ijedj meg ha nem lesz megfelelő a tied sem. Boldog Babavárást 23hkm
2012. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon figyelt a doki, hogy pontosan a 16. héten legyen levéve, de nálam volt egyéb genetikai teszt is, úgyhogy az AFP eredmény csak kiegészítette azt.

Én is hallottam, hogy sokszor fals eredmény jön ki... máshol már nem is alkalmazzák.

2012. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. Nem izgulok, mert nekem is mondta a védőnőm, hogy ennek az eredményére nem nagyon kell adni, tényleg sokszor fals eredményt ad. Már csak nálunk és azt hiszem Németországban csinálják, pont amiatt, mert felesleges. Szóval nem kell megijedni az eredménytől, 1 hét, és jön a genetikai uh, na az sokkal fontosabb és pontosabb. Én már azt várom nagyon. :)
2012. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!