Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom kezelni a feszültség...

Nem tudom kezelni a feszültségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemnek van valakije. A nő mindent elkövet, hogy a férjem ne maradjon velem. Szeretem a férjem, nem akarom őt elveszíteni. Ő is örül a babának, mégsem tud ellenállni. Elköltözni nem tudok, de nem is akarom az otthonunkat átadni ennek a nőnek, amiért én dolgoztam és én fektettem be annyi energiát. De harcolni sincs erőm. Félek, a baba látja kárát. Egész éjjel nem aludtunk. Szegénykém csak forgolódott, mocorgott a hasamban. Nem akarom magam negatív gondolatokkal mérgezni és ezáltal a babámat sem. Tudom, hogy ő a legfontosabb és megérzi, ha feszült vagyok. Van közöttetek olyan, aki hasonló okok miatt végig idegeskedte a terhességét, de a babának nem lett baja. Még dolgozom, és jövőhéttől el fogok járni terhes tornára is, minél kevesebb időt akarok otthon tölteni, de megerőltetni sem akarom magam. 22 hetes km
2009. júl. 30. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló dolgot éltem át.Volt egy pont, amikortól feladtam.Nem harcoltam tovább.Lemondtam róla és elengedtem.Két hónap múlva visszajött.

A babáról...nos nem tudom, hogy a feszültség miatt-e, de hiperaktív, hisztis és akaratos.Egészséges, szép gyerek, okos is, de nem tudom, milyen lesz a személyisége...

2009. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
jaaj szegény nagyon sajnállak.biztos ami a legjobb ebben az esetben az a türelem várakozás hátha megjavúl a helyzet de mindenképp beszélj vele hátha tudnál rá hatni.Amugy ez csak fellángolás nála vagy el akar hagyni?a nőt felkeresném lehet bemutatkoznék neki hogy épp egy családot tesz tönkre nem veszi észre!
2009. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. Azt hiszem, én is ezt fogom tenni. A babám tegnap óta folyamatosan pörög, éjszakára sem állt le. Megadom magam, ha akar, menjen. Nem veszekszem vele, semmi értelme.
2009. júl. 30. 08:56
 4/19 A kérdező kommentje:
Fellángolás tudom. A férjem nem akar elhagyni, de én ezt most képtelen vagyok végigasszisztálni. Nem engem kellene kényeztetnie? hogy harcolhatnék ilyen állapotban egy szexi, tökéletes, izgalmas nővel, aki minden erejével azon van, hogy megszerezze a férjemet. Remélem, visszakapja az élettől és ő is átélheti ezt a terhessége alatt. Nem kívánok neki több fájdalmat csak annyit, amit most én érzek. Az is pont elég lesz neki.
2009. júl. 30. 09:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz,engedd elmenni!Ne okozz magatoknak felesleges fájdalmat a veszekedéssel!Talán kitombolja magát és visszatalál hozzátok,ha Te is akarod még...A torna szuper ötlet,jó testedzés és kikapcsolódás:)Csinos,fitt kismama leszel,másképpen látod majd a dolgokat!Kitartás!
2009. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! Most már nyugodtabb vagyok, legalábbis még haza nem megyek :-)Azt hiszem, így fogok tenni, ahogy Ti is írtátok.
2009. júl. 30. 09:08
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ES MIT MOND A FÉRJED,MI EZ AZ EGÉSZ,Ő MIT AKAR?
2009. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Minnél több erőt és kitartást kivánok neked!

Légy erős probáld meg elfoglalni magad járj rokonokhoz barátokhoz csak ne légy egyedül sosem,aztán ha meglesz a babucikád ő majd minden idödet kitölti.

Kivánom,hogy a párod visszatérjen hozzád és nagyon boldogok legyetek.

2009. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit. Egy pun..tól meghülyült férfival nem lehet beszélni. Csak agresszivitást váltok ki belőle, az állandó kiabálás, és sértegetés meg most végképp nem hiányzik. De ha rideg vagyok, természetesen azt is szóvá teszi. Hogy bújjak oda valakihez, aki hajnali 3-kor jön haza egy másik nőtől és már hajnali 5-kor smsekkel bombázza az a kígyó. Hogy tudok én versenyezni az újdonság izgalmával és varázsával?
2009. júl. 30. 09:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne is akarj versenyezni egy ilyen nőcskével!Te ettől sokkal értékesebb vagy!Légy büszke az áldott állapotodra!Jelen helyzetben minél több barátra és ismerősre,családtagra van szükséged!Majd meglátod mit hoz a jövő!Kívánom,hogy visszatérjen hozzád a férjed(általában ezek a nők csak trófeára vadásznak,addig jó neki a férjed míg meg nem kapja de tartós kapcsolat úgysem lehet belőle)és megnyugvást találjon melletted!
2009. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!