Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes a kislányom és meg...

10 hetes a kislányom és meg nem jött meg a menszeszem! Lehet hogy ujbol babám lesz?

Figyelt kérdés
nektek mikor jött meg az elsö rendes menszesz?????
2012. szept. 12. 05:26
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Amíg aktívan szoptatsz, nem fog megjönni, de az aktív szoptatás nem garantált fogamzásgátlás! Nagyon sokan estek így teherbe.

Én nagyon sokáig szoptattam, de "már" 11 hónapos volt a fiam, amikor megjött, először.

Szerintem ne aggódj, de mindenképp védekezzetek!!!

2012. szept. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

hát ez nem teljesen igaz


-1 gyereket 6 hónapos korig szoptattam kizárólagosan és mellette volt egy tejtestvére is (szal olyan volt mintha 2 gyereket szoptattam volna

és 3 hónaposan megjött .....

-a másik gyereknél ugyan ez volt csak akkor 8 hónapos volt mikor megjött

-a harmadiknál 6 hónaposan jött meg


a tesómnak aki ugyan csak ezt csinálta mind a 3 esetben 6 hetesen jött meg


szal váltózó mikor jön meg


szopi alatt is terhes lehetsz mert mielőtt megjön előtte van peteérés szal a védekezés fontos ekkor is

2012. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó! Én sajnos nem tudtam szoptatni, mégis 4 hónap múlva jött csak meg először. A barátnőm 2 évig szoptatott, neki 1 éves volt a babája, mikor megjött neki, másik barátnőm szintén 2 évig szoptatott, mégis 2 hónap múlva menstruált. Ez nagyon egyedi, hogy kinél hogy működnek a hormonok.

Ja és azon se csodálkozz, ha megjön, aztán sokáig semmi, az is normális.

2012. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szülés után kereken 6 hónappal jött meg és 10 hónapos volt a kislányom mikor terhes lettem újra, de nem volt nehéz kitalálni, hogy terhes vagyok, mert kb. tudtam, hogy meg kellene már jönnie, csináltam egy tesztet és pozitív lett. (így terveztük).

Ha bizonytalan vagy, csinálj tesztet

2012. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós volt mindkét gyerek mikor megjött és nem szoptattam egyiket se. A második baba után 10 héttel tesztet is csináltam és valami visszamaradt hormon miatt + lett. Majdnem az idegosztályra kerültem aztán megjött 2 hétre rá pont aznap mikor a nőgyógyászhoz kellett volna mennem.
2012. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem szülés után 5 hónappal jött meg.
2012. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első fiam 6 hónapig szoptattam, 10 hónapos volt mire megjött, a második fiam 2 évig szoptattam és utána még hónapokig nem jött meg, gyógyszert kaptam, hogy megjöjjön. Most 4 hónapos a legkisebb fiam és megjött, pedig csak szoptatom. Tehát teljesen változó kinek mikor jön meg! Ha idegeskedsz rajta, csinálj alkalmanként tesztet és mindenképp védekezzetek!
2012. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hónappal a szülés után, áprilisban jött meg először. A mai napig szoptatok (18 hónapos a fiam), és még most sem rendszeres a mensim, mégis, júliusban már pozit tezteltem, sajnos a baba nem maradt meg :-(
2012. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! 2.5éve szültem. Nekem kb 1 évvel utána jött meg elöször,majd utána idén márciusban. Megbeszéltük a dokival áprilisban tesz fel spirált. De nem jött meg. Teszt is neg volt,azt mondta semmi gond. Erre junban összejött a kistesó és már 16 hetes kismama vagyok,kb 3 év lesz köztük. S most szokik le a lányom a szopiról..Rendszeres beállt mensesem nem is volt.
2012. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!