Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December legelejére várom a...

December legelejére várom a babámat. Szerintetek elég átmeneti (nem béléses) kismama kabátot vennem?

Figyelt kérdés

Minden kabátom szűk fazon, muszáj vennem, de nem tudok átmenetit és télit is venni.

Pulcsival, kardigánnal elleszek az átmenetivel, ha nincs -10, jól gondolom?


2012. szept. 12. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

pelerinben nem gondolkodtál még?

Én január végére várom a babámat és elég tanácstalan vagyok..

hol lehet nem horror áron télikabátot kapni?

2012. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én december elején szültem az első babámat. Még nem volt hideg akkor, elvoltam egy nagy kötött pulcsiban és egy pufimellénnyel (igaz, ezt nem tudtam összehúzni).
2012. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár én február elején szültem a második gyermekemet és volt téli kabátom, nem nagyon kellett összehúznom, mert mindegy volt, hogy milyen hideg van kint, nekem mindig melegem volt. :)

Egyébként szerintem elég egy átmeneti kabát neked, csak vegyél legalább egy számmal nagyobbat, hogy alá tudj öltözni!

2012. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pelerin jó ötlet. Egy poncsóm van, azt fogom is használni, amíg lehet, az biztos.

Én vaterán nézelődöm kabát miatt, fele áron vannak, mint az üzletben, persze jobb, ha fel tudod próbálni, mielőtt megveszed.


A mellényes megoldás sem rossz, de jobban szeretnék olyat, ami védi kicsit a pocakot, eddig is nagyon fázós voltam.

2012. szept. 12. 14:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, hogy legyen egy számmal nagyobb, hogy alá tudjak öltözni, köszi!!
2012. szept. 12. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem poncsóm (pelerin) volt. dec 13-án szültem. Ha hidegebb volt jól alá tudtam öltözni, egyébként a súlyom cipelése miatt, inkább izzadtam.
2012. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!