Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » IKRES anyák, a béta hcg szint...

IKRES anyák, a béta hcg szint nektek mekkora (volt)?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn nézték vérből és postán várom az eredményt,mert nem helybe megyek vizsgálatokra.6hetes múltam.Ma hívtuk fel a dokit(mert 1héten belül ígért eredményt) és Ő közölte 100% a terhesség és a hcg szint alapján ikrek sem kizártak...érdekelne kinek mekkora,mekkora volt,amíg nem ér ide a sajátom postán.Köszi mindenkinek előre is.Ha tényleg ikrek az furcsa lesz,mert se az én,se a párom felmenői közt nem volt iker..
2012. szept. 13. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
persze,legyen igazuk:) a nőgyógyászom 25.-re vár-addig tűkön ülhetek:P
2012. szept. 13. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem lombikom volt,és a beültetés utáni 15.napon volt vérvételem.Ez a nemvárt utáni napra esett.Akkor 700 volt a hcg-m,egyből mondták,hogy ikergyanus.Hármasikreink lettek. :-)
2012. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) grat-majd írok 25.-én:)szoríts
2012. szept. 14. 08:07
 4/4 A kérdező kommentje:
ui: ha igaz,akkor spontán(van már egy tündéri kis csajunk)
2012. szept. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!