Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 940 mlU/ml béta hcg szint a...

940 mlU/ml béta hcg szint a vérkép eredményem. A doki nem lát semmit uh-n. Van még remény? Hétfőre visszahívott.

Figyelt kérdés
Április 17-én volt utolsó menzi.
2009. jún. 5. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3640 volt a hcg.-m,mikor a doki még semmit nem látott.Előtte is folyton azt mondta,h biztos elhalt,vagy méhen kívül van.Mikor meglett a véreredményem,épp nem ért rá a doki,ezért egy szonográfus vizsgált meg,és megállapította az 5*7 mm-es petezsákot.5 hetesnek számoltak akkor,pedig mensi szerint több voltam.Aztán meg mostmár nagyobb is egy héttel.Szóval szerintem ne add fel.

Bocs,ha kicsit hosszú voltam:) 32 hetes km

2009. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló félelmekkel vagyok.Hétfőn kell mennem laborba,mert ma nem találta a babát a doki.

Kb. 4 hetes 3 napos vagyok,remélem hétfőre lesz változás.

2009. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Aranyosak vagytok!

Nem adom fel! :-)

2009. jún. 5. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes lehetsz kb ezzel az eredménnyel. Mensi szerint talán 6, de mensi előtt nemsokkal is foganhatott, szóval a lényeg, hogy ez jó eredmény, és pár nap múlva már ott lesz a baba, hidd el.
2009. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez baba kérem!!és hasival nézett meg?mert azzal nem sok mindent lát ilyenkor még!nekem a hüvelyivel is jócskán keresni kellett!ne aggódj!!!
2009. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elmaradt mensi után egy héttel 4050 volt a hcg, rá négy napra 14000. akkor már látta a doki hogy két petezsák van. Magas hcg ikrek. nekem ápr. 19. volt utoljára mensi.
2009. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajna méhen kívüli volt...
2009. júl. 6. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. :( Fel a fejjel!!

3. válaszoló, aki egy vetélés után már újabb 5 hónapja próbálkozik, de nem adja fel :)

2009. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!