Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak különös és megmagyarázh...

Voltak különös és megmagyarázhatatlan megérzéseitek, álmaitok a babavárás alatt?

Figyelt kérdés
Én már kezdek néha megijedni magamtól az utóbbi 2 hétben. Szinte minden megérésem, álmom bejött legyen az jó vagy rossz.
2009. júl. 30. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam valamelyik nap, hogy irdatlan mennyiségű tejet fejtem ki a mellemből. (Este a mell szívókat tanulmányoztam egy prospektusban.) Jó lenne, ha valóra vállna, mert az első gyereket nem tudtam szoptatni.
2009. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia én 2x is megálmodtam ,hogy fiunk lesz ,de igazából lány volt a megérzésem!Sajnos én is elég gyakran megálmodom a dolgokat de inkább a rosszak jönnek csak be!

Még amikor nem tudtam hogy babát várok azt álmodtam ,hogy megjött és reggel vártam ,hogy tényleg megjöjjön ,de szerencsémre nem jött és még az nap este pozitív lett a tesztem!!!Neked ,milyen álmaid vannak?

2009. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak álmok megérzések, pl. már 2x nem indultam itthonról el mert rossz érzésem volt az úttal kapcsolatban és később kiderült, hogy mind a 2x baleset történt azon a szakaszon. Aztán a múlthéten azt éreztem nagymamámmal történt valami és kórházba került, este telefonált anyukám, hogy bevitték mamát a kórházba mert a háziorvos félrekezelte és majdnem leállt a veséje. Az álmaim nem szó szerint váltak valóra, de pl egy volt osztálytársammal álmodtam nem részletezem mit de másnap megkeresett pedig kb. 10 éve nem is beszéltünk/találkoztunk. Meg sorolhatnám még mert egyre több van.
2009. júl. 30. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon intuitív vagyok.Már középsuliban is óra előtt megmondtam ki fog aznap felelni.Érettségin is már előtte tudtam a melyik tételt húzom és az államvizsgán is.A páromnak is előtte való nap megmondtam az államvizsgán milyen tételt fog húz.Egy csomó mindent megérzek előre és sokat és nagyon valósakat álmodom,ami sokszor meg is történik.

Szóval ami érdekes,hogy a babámról soha sem álmodom és még a nemével kapcsolatban sem voltak megérzéseim.Bevallom ez kicsit aggaszt/ott.Nem értem miért!

36 hetes km

2009. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát durva, kb pont most akartam feltenni egy hasonló kérdést, mert az éjjel nekem is elég fura álmom volt....

Azt álmodtam, hogy elfogyott a vérem, ( a szó szoros értelmében) és infúzión adagolták belém... nem volt egy túl nyugodtz éjszaka.

Egyébként mielőtt várandós lettem, azt álmodtam, hogy orvosnál voltam, és miután megvizsgált, mondta hogy gyerekem lesz... kb két hétre rá teszteltem pozitívat...

"Véletlen"...

2009. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam is nemrég kezdődtek a fura álmok!

Először a barátnőmmel álmodtam,hogy terhes és lánya lesz!

Amikor talcsiztunk mondtam neki mit álmodtam vele!

Erre ő:ha már témánál vagyunk akkor bevallja,hogy babát vár!És mi lett amikor megszületett:lány! :))

Aztán én is babás lettem igaziból és többször álmodtam,hogy fekszem az ágyban és vérzek!

Mi lett belőle:missed ab! :(((

Szóval azóta is vannak furcsa álmaim amik sorra jönnek be,de már nem a babákkal kapcsolatban!

2009. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!