Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hét után ti mennyit...

36. hét után ti mennyit híztatok még?

Figyelt kérdés
Addig mennyit szedtetek fel és mennyit az utolsó hónapban?

2012. szept. 13. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az elejétől a végéig minden hónapban 1 kg-ot híztam.
2012. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13kgt híztam összesen. Az első 3hónapban 3kgt, a többit meg egyenletesen. Az egész plusz súly, csak a baba, meg a "járulékos dolgok" voltak :) Én szoptatás alatt híztam
2012. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is úgy voltam mint az első, havi 1, max 1,5 kg, de én 37hetesen szültem és elötte 1,5 hetet voltam kórházban. pedig én is azon aggódtam mi lesz az utolsó hónapban mert sokan akkor híznak hirtelen. viszont nekem azonnal lement minden plusz szülés után
2012. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
35 hetes vagyok +18 (171/60 indulás) és érdekel vajon még mennyire számíthatok..eddig volt hogy heti semmi, heti fél kilo, 1 kilo, de volt hogy 2, szval nekem semmi általános nincs...szerintetek?
2012. szept. 14. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a 4.hónaptól kezdtem el hízni csak (a sok hányás miatt) és sajnos mind a két terhességemnél 5 hónap alatt 20 kg-ot szedtem fel.

Tehát havi 4 kg-ot híztam félidőtől.


Az utolsó hónapban hízik sokat a baba, akkor rakódni le a testén a Zsírréteg, és az anya is akkor hízik a legtöbbet.

2012. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességemnél csak a 30. hétig híztam. Addig 13 kilót. Aztán már nem. Enni se nagyon bírtam utána, inkább csak csipegetni tudtam.

Most 32 hetes vagyok, a 28. hét óta nem híztam semmit, addig 15 kilót.

2012. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Hú, a 20 kg nagyon sok. Amúgy a baba hízik az utolsó hónapban, az anyukának az étvágya is csökken, már egyre kisebb a pocakban a hely, hányingerrel küszködhet, stb...Tehát, ha csak nem vagy falánk Gizi, akkor az utolsó hóban sem kellene többet híznod, mint előtte. Ez egy általános dolog, persze aki nem figyel oda a táplálkozására, az hízik ész nélkül. Így egyénfüggő. Az egészséges hízás terhesség alatt: 12-13 kg.
2012. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
bocs utolsó, de ez az "egészséges hízás" szerintem egy sablon, ami nem lehet ráhúzni mindenkire. a valóságban tudod mennyi azon kismamák száma aki ennyit hízik? rengeteg sovány kismama van, akik 20on felül híznak, vagy olyan kismamák akik letették a cigit és azért híztak...én 18 kgot híztam eddig és az én orvosom szerint az én méreteimhez teljesen normális. nála zömében az anyukák mind 10-20 kg között híznak, és szerinte minden szervezet tudja mennyire van szüksége. én nem zabálok, így inkább tartalékolásról van szó. ha pedig az egészséges dolgoknál tartunk, minden leletem mindvégig tökéletes, hibátlan volt, kipattanunk az egészségtől! csak nehogy ma holnap schoberték kapjanak felületet a tudományos publikációkra, mert akkor 5-6 kg lesz az "egészséges"!:) aztán ki lehet iktatni a gyümölcsöt is az étrendből, mert az is cukor!
2012. szept. 14. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a hozzáállásod:) Irigyellek.
2015. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2015. dec. 14. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!