Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik terhesség alatt...

Kismamik akik terhesség alatt 15-20 kg-ot hiztatok, és látványosan sokat a combotokra, szülés után valamivel vékonyabb lett a comb, vagy ezt nem fogom tudni könnyen leadni?

Figyelt kérdés
Terhesség kezdetén sem voltam kifejzetten vékony, 68 kg és 170 cm, a felesleg nagy része a hasamon volt, és egy kevés a combomon és a fenekemen. De ahogy most a combom kinéz, az borzasztó. Azt tudom,hogy innen nehezebb fogyni, sőt inkább csak szálkásitani lehet, de azért ugye ha teszek érte, vékonyithatok majd rajta?
2012. szept. 10. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező,off

Ez engem is érdekelne,25 kg-t híztam,38 hetes vagyok,szinte csak a fenekemre és a combomra ment.. :( nagyon el vagyok keseredve,mert 34-es gatyákat hordtam,most 40-es kell. Szülés után én is szeretném mihamarabb leadni.

2012. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna nem lett vékonyabb szülés után, majd félévvel utána kezdett vmi látszani, köszönhetően a rengeteg tempós sétának. Most 10 hónappal szülés után vagyok a kiinduló súlyomnál de mégse úgy állnak rajtam a gatyák, feszülnek. Vagyis még -2 kg legalább h újból kényelmesek legyenek a régi 36os nadrágok.
2012. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan jött kgok gyorsabban is mennek le. Diétával és némi testmozgással szerintem hamar vissza lehet nyerni az alakot, bár még konkrét tapasztalatom nincs, csak simán fogytam egyszer le. Minél több felesleg van rajtad, annál is könnyebb. Ne aggódjatok!
2012. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!