Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején melyik...

Terhesség elején melyik részen fáj a derék? A hátunk felé vagy egészen oldalt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Neked hol fáj? vagy az befolyásolja a te hátfájásodat ha másnak máshol?

nekem sehol nem fájt.

szerinted erre van valami sablon?????

L.37+6

2009. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Én 31 hetes vagyok, de nekem még semmim nem fájt, max. a térdem a sok sétától.

Egyébként ha a derekad fáj, és az elején vagy, nem jót jelent. A hasnak szabad szúrni kicsit, de az sem jellemző mindenkinél, de a derékfájás az nem jó jel.

Ha nagyon fáj, menj orvoshoz. Egyébként hány hetes vagy?

2009. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

1. válaszoló - hú, de morcos vagy...miért, ilyen alapon mire van sablon?

A terhesség elején általában a méhed miatt fáj a hátad (általában jobb és bal alsó részén) később meg a súlytól és bébitől a gerinced mentén, a csípődnél. szülés előtt pedig a medence csontodat érezheted. Persze, ez nem sablon ;) csak általában ezek a fájdalmak fordulhatnak elő.

2009. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:)

nem vagyok morcos, csak elsőre így sikerült reagálnom erre a kérdésre. az jutott eszembe, hogy 20 illetve 30 évesen hol fáj az ember feje hidegfront idején. mindenkinek ott ahol akar, van akinek meg sehol. szóval nem találtam értelmét a kérdésnek,és életemben először válaszoltam egy ilyenre.)

inkább nemkellett volna, de ez van:))

L.38h

2009. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

12:10. valóban nem túl jól fogalmazta meg a kérdést, csak kicsit provokatívnak éreztem a válaszod :D bár azért ez nem olyan felesleges szerintem, főleg ha az ember nem tudja, h amije most fáj az a terhességtől fáj-e vagy sem.

de értem én, jópár kérdést én is inkább átugrok...:)

2009. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jaja, legközelebb én is ugrom majd, magyarázkodás helyett:))

L.38+1

2009. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!