Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derék csipődés terhesség alatt?

Derék csipődés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
10hetes vagyok,tegnap rosszul mozdultam,és már estére éreztem a derekam,meg most is folyamatosan.Annyira nem gáz,és remélem nem is lesz rosszabb,szóval ha megyek ha leülök vagy fekszek akkor érzem időnként.Volt igy más is?Ezzel most nem tudok mit csanálni terhessen csak pihenni igaz?Válaszokat köszönöm.Vagy lehet csak szélesedne és azt érzem?Nem tudom.Olyan szuró nyilaló érzés.
2009. jan. 22. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem járni sem felállni nem tudtam. Csak sírtam, még segítséget is hiába hívtam volna, mert nem tudtam elmenni a bejárati ajtóig sem és pont egyedül voltam itthon. Hát gyógyszer t, kenőcsöt nem használhatsz!!!! Nekem egyedül egy gyenge elektromos kezelés használt és mágneses terápia. Ezek nem ártanak a babának. Ezeket orvos mondta és nekem is így kezdődött, ha tudsz akkor feküdj én nem tettem és annyira begyúladt, hogy egyáltalán nem tudtam mozogni. Egy reggeli felkelés öltözéssel minimum 1 óra volt, és potyogtak a könnyeim. Én algopirint vehettem be, de én ekkor már a 26. hétben jártam. Mellesleg nem is segített így nem mérgeztem a babát. Azt mondták, ha feküdtem volna akkor az segített volna és nem fajul el ennyire. Ha tudsz feküdj, jobbulást!
2009. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! 32. héten volt nekem is. Amikor a dokim meglátott, majdnem hanyatt esett. Csak segítséggel tudtam menni. Ő rakott fel a vizsgáló asztalra is. Szigorú pihenést írt elő.
2009. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!