Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akiknek hamarabb...

Kismamák! Akiknek hamarabb elkezdett nyílni a méhszáj, meddig sikerült kihúzni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 26.héten már 2110 volt az értékem,de nem nyíltam tovább. Most már nyitva van a belső méhszáj is,de az ilyenkor már normális,és hát még mindig egyben vagyunk. Simán túl is lehet hordani.

38hkm

2012. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél ugyanolyan értékeim voltak a 28. héten, mint az előző válaszolónak, utána szigorú fekvésre ítélt az orvosom, majd a 37. héten szültem programozott császárral. Attól is függ, mennyire van nyitva, gondolom pihenned kell, akkor pedig nagy esély van arra, hogy egész a végéig bírjátok.
2012. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20. hét körül 2100 volt a méhszájam. 38. hétre szültem.
2012. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mikor azt mondta a doki, hogy bő 1 ujjnyi utána még kb 1,5 hét volt.

Azt éreztem, hogy nyilal lefelé, aztán meg mintha ki akarna pukkanni :) ez volt kb 1 hétig, aztán kipukkadt :D

2012. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3100 volt 21. héten, 40+3-ig húztuk.

Attól függ, mennyire nyílik...

2012. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!