Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok a...

12 hetes terhes vagyok a terhességem normálisan fejlődő de a méhszáj felett van egy 41X31 mm hematomma, és folyton vérzek, olykor amolyan vérrög szerű anyag is távozik ez vetélés jeletn vagy azt hogy ez a vérömleny elkezdett felszivodni?

Figyelt kérdés

a Péterfybe kedden kerültem be vérzés miatt de szerdán már ki is jöhettem.Honnan tudhatom azt hogy ha esetleg belső vérzésem van, vagy vetélésem? A babám 56mm és jó a szívműködése NT 1.6 mm.Nem fáj semmim nincsenek görcseim,csak még mindig erősen vérzek.

Aggodom a babámért.


2009. ápr. 10. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

szió!

másoknál is olvastam ezt a problémát és azt is hogy néhány héten belül elmúlt.

mit mondott a dokid? Mikor kell menj legközelebb?

vele konzultálj erről gyakran! nem adtak valami gyógyszert?

pihenj azért gyakran!

boldog, problémamentes babavárást! 20 hetes km

2009. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 -án kell mennem a saját orvosomhoz terhesgondozásra.Magne b6 ot kaptam 3X2 ben
2009. ápr. 10. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor szerintem a babát teljesen rendben találták, mert különben adtak volna terhesség megtartó bogyót!

nyugodj meg!

nem lesz baj! Tuti :D

(első voltam)

2009. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Én a 14 héttől a 19. ig véreztem, szinte végig. Nekem is hematómám volt, először várták, hogy felszívódjon, utána, hogy kiürüljön, de lassan ment nagyon. A kisfiam gyönyörűen fejlődött közben, vele nem volt gond. Rutascorbint is kaptam vérzéscsillapításra, de nem a legelejétől, nem tudom miért, viszont még a 20 hét után is szednem kellett egy darabig. Ha vetélésed lenne, akkor nagyon begörcsölne a hasad, erre figyelj.

Ja, és persze szigorú ágynyugalom - én csak pisilni meg zuhanyozni keltem fel, nem volt túl vidám, de igyekeztem lekötni magam értelmes módon. Lépcsőt kerüld, szedjél magnéziumot.

A baba ebből semmit nem érez, ő mellette szépen fejlődik.

Három éves múlt a kisfiam :)


Jó babavárást!

2009. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és szinte végig a kórházban feküdtem. Inkább ez viselt meg nagyon. Utolsó voltam.
2009. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!