Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétféle pozitív teszt?! Most...

Kétféle pozitív teszt?! Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

16 napja volt missed ab. műtétem.:-( Mivel a zárójelentésen az állt, hogy 2 hét múlva csináljak terhességi tesztet, a 14. napon elvégeztem és halvány, de egyértelmű pozitív eredményt kaptam. Az orvosom azt mondta, hogy ez semmiképp nem normális, lehet, újabb műtét lesz a vége:-( Ezen az oldalon viszont sokszor olvasom, hogy más sorstársamnak még hetekkel később is pozitív volt. Akkor az én orvosom miért ilyen türelmetlen? Akinek hetekkel később is pozitív volt, végül magától vagy újabb műtét után lett ismét negatív?

Ugyanakkor a műtéttől számított 15. napom van egy (szintén) pozitív LH-tesztem is, vagyis újra van peteérésem.

Most akkor ez hogy is van? Teljesen megbolondult a testem?!:-(((( Járt már valaki így?



2012. szept. 15. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elhalt a babám 9 hetesen és elvégezték a műtétet és rá 3 héttel is pozítív volt a tesztem,aztán ujra megtörtént 6 hónap múlva ujra elhalt,de nem is teszteltem.elvették és nem akartam fájdítani a szívem.Hozzátenném a doki nem is kérte egyiknél sem.
2012. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magától idővel kíürül a szervezetből.ne aggódj.első voltam
2012. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem is mondták hogy teszteljek.... nem is volt gond. rá 6 hónapra lettem terhes, és most 29 hetes vagyok. fel a fejjel, rendben leszel te is!!!
2012. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hetig volt halvany pozi de nem kellett mutet....magatol kiurulta hormon a szervezetembol.


Az LH teszt is kimutatja a HCG-t a vizeletbol.Ezert is szoktak joslo tesztkent hasznalni.

Nekem hamarabb kimutatta az LH teszt a terhesseget mint a HCG.

2012. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!