Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus árthat? Többi lent!

Orgazmus árthat? Többi lent!

Figyelt kérdés
Elég intim a kérdés 20 hetes kismama vagyok és orgazmus után egészen összegömbölyödve kidudorodik a baba és megkeményedik a méhem, ez nem rossz a babának vagy nem árthat?? Ez már kb. 12 héttől fent áll!

2012. szept. 17. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem árt, de nem érzi jól akkor magát a magzat, támadásnak éli meg, rossz neki.
2012. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az orgazmus biztosan nem árt, ilyenkor boldogsághormon termelődik, ebből a babának is jut:)

Az, hogy összehúzódásod van, természetes, hisz ezért van orgazmus. Akárki akármit mond, nem kell lemondani erről terhesség alatt, hacsak nem orvosi utasítás.

Szedsz magnéziumot? Esetleg az orvosodnak említsd meg, de nekem is mindkét terhességem alatt ez volt, és túlhordtam őket:)

2012. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első! Ez nem gondolom, hogy igaz lenne:)ne ijeszgesd a kérdezőt:)

Akkor a szülést és a vajúdást is támadásként éli meg?

2012. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A meh izmai orgazmus utan osszehuzodnak. Bekemenyedik a pocakod. Teljesen normalis:) ha elmulik fel perc-1 perc utan, akkor nincs vele semmi teendo, nem kell mellozni semmi:)

Ha viszont nem mulik el a kemenyedes es gorcsol is esetleg, akkor mar dokinak mondani kell.

De amugy teljesen normalis:)

26 hetes kismami

2012. szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as- igen - a szülést, azt életveszélynek éljük meg mindannyian- és az is.

Pszichológusok többet tudnak erről mesélni- amikor egy felnőtt, akinek semmi baja, elkezd pánikolni, és olyat mesél, hogy meg akarják fojtani- és egyébként a kutya sem bántja- akkor szoktak a születésnél és a magzati kornál kutakodni. Mert teljesen irracionális, sajnos, ez nagyon nehezen, különleges módszerekkel tudatosítható..

2012. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3. Támadásnak éli meg a szülést meg a vajúdást, hiszen jönnie kell kifelé! Elég kemény támadás.

Tényleg kérdezd meg a dokit, egyáltalán nem biztos, hogy jó a babának!

2012. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-6!

Értem, köszönöm. Neharagudjatok ezt nem tudtam:)

2012. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 5-6. valaszolo!

A szulest es a vajudast annak eli meg, hiszen akkor stressz eri a babat is, adrenalin termelodik, hogy ki tudjon bujni.

De az orgazmus nem oyan mehosszehuzodasokat eredmenyez, mint a szulesnel. Ezek elringatjak a babat es kozben endorfin jut hozza. Az, hogy 15-20 masodpercre bekemenyedik a pocak, emiatt semmi megativ nem eri a babat. A 24-25. hettol kezdve amugyis kemenyedik napi parszor a has, ugyanis keszul a meh a szulesre.

Ugyhogy ne keverd az orgazmus altali mehosszehuzodast a valos szulessel.

4-es valaszolo voltam.

2012. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Az első válaszolónak: Akkora baromságot írtál, hogy nem hord még egy ilyet a hátán a Föld!Istenem....Lehet, hogy te rossznak ítéled ezt, de a baba nem!Ne ijesztgesd a kérdezőt!A 4. gyermekemet várom, és bizton állítom kedves Kérdező, hogy nem árt a babának az orgazmus....Az okát az előzőkben normálisan válaszolók már leírták..:):):)

Az olyanokra, mint az első ne hallgass, nyílván azt sem tudja, mi az az orgazmus..Ha tudná, nem írna ekkora sületlenséget..:D

2012. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

jól van 9-es, ne bukj már ki.

"nem oyan mehosszehuzodasokat eredmenyez, mint a szulesnel. Ezek elringatjak a babat es kozben endorfin jut hozza"

- a méhösszehúzódás az méhösszehúzódás - nem ringatás. Sajnos, nem. A boldogsághormonhoz jutás is szerintem elég necces a babánál, amikor SZORONG az izom-összehúzódástól.

Ringatás, amikor Fellegi Ádám zongoraművész bemegy a szülészeti klinikára- és Mozartot játszik a kismamáknak és kis magzatoknak

Jól érzik magukat mindketten- és hallja a lágy zenét a baba is boldogan- kisérletként ezt teszi : )

[link]

[link]

2012. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!