Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok....

27 hetes kismama vagyok. Lehet-e még házas életet élni? A petting is árthat a babának? Orgazmus?

Figyelt kérdés
Sokszor kívánom a férjem, de félek nehogy rosszat tegyek a babámmal.
2009. jún. 11. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel, nem görcsölsz, akkor nem lehet gond. Ha kellemetlen hagyjátok abba, egyébként meg élvezzétek nyugodtan!
2009. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj! Ha kívánod tedd! Gondolom az orvos nem tiltotta meg, úgyhogy végig lehet.
2009. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy veszélyeztetett,akkor szerelmeskedhetsz nyugodt szívvel,sőt a babának is jó úgy mond,mert érzi,hogy te örülsz.Annyi h finoman kell és nem szabad tövig...

Ilyen butaságot,hogy árthatsz vele(hangsúlyozom h vesz.kivéve),nemtudom honnan szednek egyesek:D

2009. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szióka!

Én is a 27.hétben vagyok és a mai napig "játszunk papás-mamást":-))))))))))!Ha nincs görcsöd,hasfeszülés,fájdalom akkor nyugodtan,de azért csak ésszel....a terhesség nem betegség,mindent csinálhatsz mi jólesik,ha nincs megtiltva!eljön majd azaz idő mikor hetekig em lehettek ugyse együtt,ugyhogy addig élvezzétek amig lehet,de ha nem tudod magad elengedni akkor ne eröltessétek

27hetes kismami

2009. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősítem, amit a többiek mondtak: komplikáció mentes terhességem volt, az egészet végig szeretkeztük. Egyébként is elég aktívak vagyunk, terhesen is megvolt a heti 5-6 alkalom átlagosan. És ez így ment az utolsó pillanatig. 40. hét végén született a fiam, teljesen egészségesen, komplikáció nélkül. (Konkrétan az utolsó négy hétben egyébként még többet voltunk együtt, mert folyamatosan az járt a fejünkben, hogy szülés után hosszú szünet lesz, amit még megszegni sem ajánlott.)
2009. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!