Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vagytok pihenésre...

Mennyire vagytok pihenésre "ítélve" 2100as méhszájjal? Nekem csak annyit mondott az orvos, hogy délelőtt és délután is pihenjek egy kicsit és ne erőltessem meg magam fizikailag. Nektek mit mondtak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2012. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
30
2012. szept. 17. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
engem is ágynyugalomra intett. de nem kell állandóan feküdnöm, csak pihengetni, nem szabad megerőltetni magam. 32 hetesen volt 2100. most vagyok 35 hetes
2012. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 36 hetesen lettem C2111, de mivel van tesó, meg konkrétan aznaptól voltam betegszabin, nem tudtam semmit sem pihenni, mivel féltem, hogy mindjárt szülök, végigpörögtem egy hetet: takarítás, mosás, IKEA, bababolt, csomó elintéznivalóm volt még. Ráadásul aznap kezdődött az ovi a tesónak, ott is volt tennivaló bőven. :)

Ez két hete volt, nem szültem azóta se, viszont a lakás csillog-villog, és az ovit is megszerettük. :)

Szóval egyáltalán nem voltam pihenésre ítélve, nem is pihentem, és mégse született meg.

2012. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsővel 27. héttől volt ennyi, és nem mondták, hogy baj lenne. 40. hétre szültem. Sokszor lesek, hogy ma már miért ítélnek ennyivel ágynyugalomra? Szerintem 30hetesen ez egyáltalán nem rossz érték.
2012. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 29. héttől nekem is ennyi volt. Annyit mondott a dokim, hogy csinálhatom a szokásos dolgaimat, de azért havat lapátolni ne menjek ki. :)

A házasélet is engedélyezve volt. Mégis kihúztam a végéig, 40 hét 4 naposan született a lányom.

2012. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!