Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, hogy a lepény 4....

Mit jelent, hogy a lepény 4. fokban érett? Azt tudom, hogy elöregszik, de ennyire? 38hkm

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom. Ma voltam uh-n,ahol mondták,hogy nagy baba,3500gramm,a lepény pedig 4.fokban érett. C1111,NST jó. Kicsit aggódom,a 4-es fokú lepény meddig tudja ellátni a babát? Mert egy kismamának azért indították,mert 3-4 közötti érettségű volt a lepénye.
2012. szept. 17. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3. érettségű volt, kevés magzatvízzel és elkezdett leválni is.

Engem egyből toltak a műtőbe és sürgősségi császárral jött világra a lányunk.

3151 g és 52 cm született 40+5 naposan.

2012. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs is 4-es fokozatú lepény. 0-III. van. Gondolom ők akkor 1-től számolták. A lepény érettsége amúgy csak az egyik dolog, fontos az áramlás is, ha az jó (magyarán átmegy minden a babához) nem olyan nagy baj, ha elöregszik a lepény.
2012. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
IV ilyen van?? Jó ég, szerintem el van öregedve. Nem lesz ez így jó! Van orvosod? Hívd fel!!
2012. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hát gondolom, hogy van orvosa, és nem a kedves kérdező állapította meg magának.:)
2012. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,fogadott dokim nincs,de a doki,akihez szoktam járni az SZTK-ban nagyon jó orvos. Viszont nála az uh előtt voltam NST-n,akkor nem vizsgált meg,és utána mentem az uh-ra. Jövő hét hétfőn kell mennem megint a dokihoz,akkor vizsgálna meg,de megmondom őszintén engem is az ijesztett meg,hogy nem hallottam még IV.fokról,úgyhogy remélem kibújik hamar. Egyébként mindene tökéletes,a keringése,a szívhangja,minden,csak nem értem én sem ezt a IV-est.
2012. szept. 17. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem egyértelmű. Nekem sem volt orvosom mégis csináltak a kórházba kötelező uh-t 36 és 38hetesen. Szerintem igen is fura , mert IV elég ijesztő és hivatalosan tudtommal nincs is (az az orvos pedig egy vicc aki a 0-át beleszámolja).
2012. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben holnap bemennék a dokihoz, és megmutatnám az uh leletet is, biztos ami biztos. Jövő hét még messze van!
2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!