Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 48 napja nem jön meg a menstru...

48 napja nem jön meg a menstruációm, és 37-38-39. napra szokott megjönni általában. Szeretnék bébit, de a teszt 1 vonalat mutat, tehát nem vagyok áldott állapotban. Meddig várjak, hogy nőgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés
terhesség, teszt,várandóság

2012. szept. 17. 20:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz. De egyébként is nagyon hosszú a ciklusod, lehet, hogy nincs is peteérésed.
2012. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!Én 4hónapja nem menstruáltam,közben csináltam vagy 5 tesztet.augusztus elején még negatív volt.elmentünk nyaralni.de csak nem jött meg,ezért vettem még egyet és augusztus végén pozit teszteltem.elmentem dokihoz,akkor már 8hetes voltam.tehát 6 hetesen nem mutatta ki a teszt.

De érdemesebb dokihoz menni mert ő megmondja a biztosat!Lehet neked is baba,de lehet valami hormonzavar is.Majd azért írd meg mi lett!

2012. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló volt, mégis első hónapban sikerült a baba:) tehát volt peteérésem:) nekem a leghosszabb 50 nap volt. de addigra már voltam dokinál. szerintem menj el.
2012. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem annyira a kérdésre válaszolok, de ha a doki is azt mondja, hogy nem vagy terhes, akkor esetleg kérd meg, hogy írjon fel neked fogamzásgátlót, hogy beszabályozza a ciklusod. Szedd pár hónapig, és utána tedd le, rögtön utána próbálkozzatok a picivel, a fogamzásgátló abbahagyása utáni első hónapban a legkönnyebb teherbe esni.
2012. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ma voltam nőgyógyásznál.A vizsgálatnál azt mondta úgy érzi várandós vagyok, elküldött Ultrahangra és ott is korai terhességet látnak valószínűnek.

Gömbölyded ultrahangban 3mm-es echófelritkulás.Korai graviditás valószínű. Mikor lesz a valószínűből biztos?A teszt tegnap miért volt negatív?Ha a doki szerint bébim lesz?Vigyáznom kell rá, mert még csak 3mm-es.

2012. szept. 18. 11:28
 6/21 anonim ***** válasza:
szia!Még nem volt elég hcg a szervezetedben hogy mutassa a teszt!Nagyon korai a terhességed!vigyázz nagyon magadra/magatokra!Drukkolok hogy minden rendben legyen!Majd írj!Mikor mész legközelebb dokihoz?
2012. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ja 2-es voltam
2012. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tegnap írtam ide, hogy voltam nőgyógyásznál és az ultrahangon 3mm-es echófelritkulás látható, korai graviditás valószínű.Miért csak valószínű?Tegnap estétől pecsételő vérzésem van, de a hasam nem fáj.Mi lehet az oka?Kétségek közt vagyok.2hét múlva kell visszamennem Controlra.
2012. szept. 19. 14:36
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért nem mutat 2 vonalat a teszt, ha az ultrahang szerint valószínű, hogy terhes vagyok?Pecsételő vérzésem van, lehet azért és terhes se vagyok?A 3 mm-es echófelritkulás és korai graviditás vagyis terhesség valószínű miért van ráírva az ultrahangos papírra, ha a teszt csak 1 vonalat mutat és még pecsételő vérzésem is van?Nagyon szeretnék bébit.Mi lesz így?Mi lehet a baj?Mit tegyek?
2012. szept. 19. 15:44
 10/21 anonim ***** válasza:
nem írt fel semmilyen gyógyszert az orvos?
2012. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!