Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-27 hetesen ki hány kilónál...

26-27 hetesen ki hány kilónál tart/tartott? Én mennyire számithatok még a végéig?

Figyelt kérdés

26+2 hetes kismami vagyok, 55 kg-ról indultam, 60-61 kg-nál tartok. Vagyis 5-6 kg-t hiztam.

Mennyire számithatok még a végéig? Sok ez amennyit hiztam?

Ki mennyinél tartott ilyenkor?



2012. szept. 18. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

8 kg-nál tartottam kerek 26 hetesen.

28hkm

2012. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, + 5 kgnál tartok
2012. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ilyenkor 6 kilóval voltam több. aztán a 40. hétig még feljött 6 kg. a vékonyka alkatúak néha többet híznak, de te eddig jól csinálod. a baba meg a placenta, vértöblet, mellek, vízesedés, méh nagyíobbodása összesen 9 kg egy terhesség alatt. ez nálunk bevállt mert az a 9 kiló gyorsan eltünt, de a maradék 3 kg-mal még egy évig küzdöttem .
2012. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

27 hetesen +5 kg-nál tartottam.


28 hetes kismami

2012. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 26 hetes kismama vagyok (viszonylag fiatal, 23 éves). 165 cm vagyok és 56 kilóról indultam a terhesség elején, szóval egy átlagos testalkattal. Az első 4 hónapban 1-2 kiló jött csak rám, és most voltam a védőnőnél, és plusz 10 kiló van. Az orvosom ki is akadt. Őszintén, nem nagyon értem... nagyon odafigyelek a táplálkozásomra, arra, hogy mennyi szénhidrátot viszek be, cukrot egyáltalán nem fogyasztok, és tornázom. Az ismerőseim (olyanok is, akik rég nem láttak), mind azt mondják, hogy egyáltalán nem látszik rajtam, csak a hasam nagyon nagy már most. Én egy kicsit látom a combomon, meg az arcomon, hogy kikerekedett, de nem 10 kilót!!! Az orvosom diétára fogott, és bár ő is azt mondta, hogy nem nézek ki durván, de a számok beszélnek, és ha nem állok meg a durva súlyfelszedéssel, akkor nem vállal, és kinevetett, hogy ha nem tudom, hogy mitől hízok, akkor menthetetlen az ügy. Jár valaki még ilyen cipőben? Lehet, hogy már most valamilyen vizesedés belül, ami nem látszik?
2012. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! kedves utolsó válaszoló, valószínű vízesedsz, ezt a dokid is tudhatná. ha valójában egészségesen táplálkozol akkor mia csuda állhat e mögött. De nyugi, sok barátnőm és ismerősöm hízott 17-24 kg-ot, a saját anyum meg 30-at, és szülés után minden szépen visszaállt. amíg a baba egészséges ne aggódj!
2012. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, 168 cm. Plussz 12 kilonal jarok. Az elso harom honapban 8kilo plusszal indultam mivel a 3dik honap vervetelen derult ki h pajzsmirigy gondjaim vannak ezert a gyors hizas. A dieta nem segitett. A setatol sok folyasom lett igy csak pihenhettem/pihenhetek. Keveset eszek sokszor. Ennyit tudok tenni erte. Az orvos is folyamatosan mondja h tul sokat hiztam. A helyzet az h az a 8kilo ami mar akkor feljott nemfog mar lemenni :) csak gyarapodni fogok en is a baba is. A labaim vizesek. A melleim 3szorosa mint egy atlagos terhes anyanak.
2017. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!