Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen is a jóslófájás?...

Milyen is a jóslófájás? Nektek mikor jelentkezett először, meddig tartott?

Figyelt kérdés
És mikor szültetek? :)
2012. szept. 18. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nem voltak jóslók. Illetve annyi, hogy az utolsó hetekben estére volt, hogy kicsit görcsölt a hasam, de éppenhogy. Minden este úgy feküdtünk, hogy talán majd éjjel.... de minden reggel ugyanúgy keltem. :) 40+5 hetesen szültem indítással, mert már kitágultam, de görcs akkor sem volt, csak a hasam keményedett. Most 39 hetes kismama vagyok, jóslók még egyáltalán nincsenek, a hasam keményedik, a lepényem II fokban érett, de ennyi. Hétfőre vagyok kiírva, de nem úgy néz ki, mintha a héten meg akarna születni a kicsim...
2012. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jósló tul.képpen egy görcs,olyan mint a mensis görcs, kb. 20-30 mp-ig tart,de akár rövidebb,vagy hosszabb ideig is húzodhat. Hidd el,megérzed. Elég kellemetlen,főleg akinek sosem fájt a hasa,mikor megjött a baja.

39 hkm

2012. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na nekem olyanom sosem volt.... az nst-is csak nézett a szülésznő, hogy hogy nem érzek semmit, de tényleg semmit nem éreztem. Sőt a tolófájásokat sem éreztem a kitolásnál.... ami nem jó, mert nem tudod mikor kell tolni, de ettől még marhára fájt, csak nem tudtam mikor nyomjak.... Ja a vajúdásra is infúziót kaptam mert ott sem jöttek a fájások.... Szóval nem mindenkinél van jóslófájás.
2012. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!