Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek egyik terhességnél...

Van akinek egyik terhességnél jelentkezett a hányinger/hányás az első trimeszterben, másiknál meg teljesen jól volt?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 6. hetet, az előző babánál kb. ekkor kezdődött, nagyon rosszul voltam, mozdulni alig bírtam 3 hétig, és félek most is ez lesz. Gyerek mellett már nem tudok egész nap pihenni, nem tudom mi lesz.
2012. szept. 6. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt! Az elsővel nem volt semmi de semmi gondom, most a második viszont nagyon megviselt az első trimeszterben!
2012. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első és második nulla hányinger, harmadiknál nagyon durva nonstop 24 órás hányinger 3-4 héten át (6.héttől).
2012. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsővel kutya bajom sem volt, még jóslók sem voltak a végén. Nagyon fitten viseltem végig. (fiú lett)

A második rögtön hányingerrel kezdődött, ami közel 16 hétig kitartott. Mellette minden bajom volt, fáradtság, nyűgösség stb, a baba is folyton riadalmat okozott, 2x voltam kórházban miatta. (vérzés, nem mozgott) Folyamatos keményedések, korai jóslók, végig imádkoztam, hogy bent maradjon és ne legyen baja. Szerencsére így lett. (kislány)

2012. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát sajnos időközben nálam beköszöntött a hányingeres időszak, még annyira nem durva, de még csak 6+3 hetes vagyok, első terhességemnél 8-9. hét volt nagyon durva. Sajnos nálam nem reggeli rosszullét van, hanem reggeli jóllét, ébredéskor még jó (bár enni nem nagyon bírok, de nincs még hányingerem), aztán 9 körül kezdődik, és sokszor még lefekvéskor is tart.
2012. szept. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!