Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek előrehajló méhe van,...

Akinek előrehajló méhe van, mikor kezdett el látszódni a pocak? És a végére mekkorára nőtt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nekem hátrahajló a méhem,(annyira, hogy nem találta meg a baba szívhangját, holott a gép jelezte, hogy van!) de remélem ezzel is "segítek": első babámnál(lány)kb 3-4.hónaptól látszott, hogy kismama pocakom van, a másodiknál(fiú)a 3. hónapban már akkora volt, hogy azt kérdezték: még nem mentem szülni? A végére hatalmas pocakom lett, 3850 gramm lett. Engem is "felkészített" a dokim, hogy ha nem lesz nagy a pocak ne ijedjek meg, mert akinek előre vagy hátrahajló méhe van, később (utolsó hónapban) fog megnőni. Hát nem jött be! :-) Ja, és azzal riogatott, hogy ilyen méhhel jó, ha 30-35(!!!!!) hétig kihúzzuk...megjegyzem, 40.héten kiírás előtti nap született a fiam, programozott császárral,(a lányom is azzal született, ezért) végig jól éreztem magam! Az elsőnél40+5 napra lett meg a leányzó! Szóval ne ijedj meg, ha erre is kitér a doki! Rengeteget beszélgettem mindkét babócával, érezték, hogy nincs semmi baj! :-) Boldog babavárást, nagy pocakot és egészséges babót kívánok!!!! :-)))))
2012. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!