Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és ma...

8 hetes terhes vagyok és ma reggel barna folyásra lettem figyelmes. Most elmentem wc-re és mikor kitöröltem élénk piros színű volt a papír. Ezek szerint el fogok vetélni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 13:40
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
59%
írj majd hogy mi van Veletek ! rengetegen szorítunk!!!!!
2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
71%
Mi újság? Jobban vagy???
2012. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
62%
??? reméljük semmi komolyabb és hazajöhettél
2012. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
66%

Tudjátok azért bennem felmerül a kérdés,hogy ha valakinek vetéléshez hasonló tünetei vannak,hogyan képes leülni a gép elé és várni a válaszokat?Még a leglepusztultabb falucskába is kimegy a mentő és viszi oda ahová kell.Nekem biztos nem az lenne az első gondolatom,hogy gyorsan bepötyögöm a gyak-on,mi van,hanem ha kell négykézláb is megindulnék.Az meg,hogy ennyien kell neki elmagyaráznunk,hogy nem kellene otthon ülni,hát...

Szorítok neki,és ne legyen gond,de másrészről meg azt gondolom,hogy ráérne még megérni a baba témára!Ha egyszer valami gond lenne a babával,akkor is ide ül majd le orvos helyett??

És bocsi kérdező,de ez akkor is a nyílt igazság.

2012. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónál az igazság. Azért drukkolok a kismamának.
2012. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Mi van Veled/Veletek,kedves kérdező?
2012. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Szerintem bent tartották! Szóval gond van. Ha elment volna a baba, akkor már otthon lenne. Szóval talán még megvan a baba, de mégis bent tartják, szóval gondolom sok esély nincs h megmaradjon:((
2012. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a gyökér, aki lepontozgatta az érdeklődő, aggódó hozzászólókat??? Te jó ég! Már emberségesnek sem szabad lenni?
2012. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
82%

Undorító ez az egész pontozgatás, főleg azoknak nem kellene akik már az érdeklődőket is képesek lepontozni...komolyan ilyen intelligens anyukák is vannak itt ??? borzalom :S


Az ilyeneket kitiltanám innét...szégyellje magát !!!!!!


Kedves kérdező majd írj ha tudsz! drukkolunk még ha újból le pontoznak akkor is!

2012. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
nagyon rég ota nem irt ...remélem jövö héten már fog és mindne rendben van
2012. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!