Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok es...

7 hetes terhes vagyok es minden reggel hanyok mostmar ketszer is naponta ahogy az meg van irva. Probaltam mar mindent amit lehet, semmi nem hasznal csak ha megiszok 1 pohar jeghideg colat es az lenyugtatja a gyomromat. Lehet tole barmi bajunk?

Figyelt kérdés
Kb1-2 dl rol beszelek es nem mindennap
2012. ápr. 3. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
nos, nem egeszseges a kola, tele van katrannyal, elmeletileg nem art, de szerintem probalj egeszsegesebb megoldas utan nezni
2012. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem segített egy bögre hideg tej, próbáltad már?
2012. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kedves masodik valaszolo : meg nem probaltam a tejet mert annyira nem szeretem de megfogadom tanacsod :P
2012. ápr. 3. 17:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Bajotok nem hiszem, hogy lehet a colatól, bár nem a legegészségesebb, az biztos. Én még nem terhesen se ittam, viszont sok kismamáról olvastam, hogy segített nekik is rosszullétek esetén. Egyébként nekem a kefír nyugtatta a gyomromat.
2012. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a legegészségesebb, de nekem is a hideg cola segített kicsit. Én nem nagyon foglalkoztam vele, mert minden kijött belőlem, alig ettem, állandóan undorodtam mindentől. Úgyhogy maradt a cola. Igyad,ha jól esik. Nem lesz tőle baj!21hkm.
2012. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kedves 21hetes kismama :P a kolan kivul semmi karosat nem iszok se kavet se nem dohanyzom, de ha csak ettol mulik el a hanyinger,,,, persze azert idovel elmulik a hanyiger is es kolat sem fogok inni
2012. ápr. 3. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az biztos hogy én sem szeretem annyira a tejet, de mikor rájöttem hogy segít a bajomon, akkor már örömmel megittam. Így 36 hetesen már fintorgás nélkül is megy :)
2012. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1. terhességem alatt végig rosszul voltam.Nekem semmi, de tényleg SEMMI más nem segített csak 2-3 dl kóla, és 2-3 db HT keksz.Kipróbáltam mindent, de tényleg.Minden visszajött, vagy még rosszabb lett.jajj nagyon rossz volt.. :( Most ismét terhes vagyok, 6 hetes és mondta az orvos, hogy ha rosszul vagyok, akkor szedjek Magne B6-ot.Jövőhéten el is zavarom a páromat gyógyszertárba! :)
2012. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a citromos víz vagy a tej segített.Persze jéghidegen, decemberben...:)


A dm-ben lehet kapni cukormentes háztartási kekszet, nekem az is bejött, ha azt rágcsáltam, mert semleges íze van, nem édes, mint a cukros.


Kitartás! Mondjuk én még egy fosós- hányós vírust is bekaptam mellé a munkahelyemen. Egy élmény volt a karácsony! :D


Üdv, 25 hkm

2012. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves 17/40 es :P csinaltam egy 2L es frissen facsart hideg limonadet es nagyon jol esik , folyamatosan iszom es mar ettem is 3 fasirtot es ket tanyer fozeleket azota :P
2012. ápr. 3. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!