Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Ugye...

30 hetes kismama vagyok. Ugye nem baj ha megiszok egy pohár hideg sört? Nagyon kívánom, de alkoholmentes nincs itthon. Ihatok egy pohárral? Eddig mindíg alkoholmentest ittam a terhesség alatt, de most ez nincs.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem is egy pohárral de ha 1-2 kortyot iszol az nem hiszem, hogy árthat, szerencsére én még a szagát se bírom,

Boldog babavárást,

38 hetes kismama:)

2009. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre!!!!

Nem lesz semmi bajod!

2009. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor iszok egy pohárral.
2009. júl. 31. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia,

az én dokim azt mondta, h heti egy-két pohár bor vagy sör teljesen megengedett. Csak nem szabad túlzásba esni. Ezt mondta sz édességre is, néha egy szelet torta, vagy fagyi is megengedett.

Remélem megittad az a pohár sört!

Egészségetekre!

2009. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egész nyugodtan!!!Voltam vesegörccsel kórházban a 22.héten és az orvosom külön tanácsolta!Rákérdeztem,hogy a rendeset is ihatom e,vagy csak az alk.menteset és azt mondta h.a rendes még jobb is!Jobb a vízhajtó hatása.Persze nem liter számra kell inni:) Én hetente iszom 1-1.5 pohárral,kimondottam jól esik,pedig azelőtt rá sem tudtam gondolni.Ha mégis két pohárral innál,akkor se félj,nem lesz bajotok!

30 hetes kismami

2009. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én az első terhességemnél úgy megkívántam a sört, hogy egyszerre sikerült bevágnom egy üveggel. Egyébként utálom a sört, soha nem is ittam, de akkor olyan "jól nézett ki". :)( hideg volt, párás az üvege, meg ilyenek) Ja és a kisbolt kellős közepén ittam meg, miután kivettem a hűtőből. Utána úgy szégyelltem magam, de csak mosolyogtak rajtam. És még ki sem kellett fizetnem. :))))

Igyad nyugodtan. (állítólag még tejserkentő is. )

2009. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónapos terhesen a jégert kívántam meg. Abszolút nem iszom alkoholt. Nem szeretem az ízét. Ezért nem is tudom mi ütött belém, kivettem a hűtőből, és jól meghúztam. Utána hetekig lelkiismeretfurdalásom volt. De mondta a dokim, hogy ne aggódjak, biztos, hogy nem ártottam a babámnak, és egészségemre. :D
2009. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségetekre!Én is ittam heti 1-2szer 1 pohár sörikét,és a 10 hós lányomnak semmi baja nincs.. mondjuk ő már rá akarna cuppanni a sörösüvegre,mint apa :) ha hagynánk.. :)
2009. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Megittam este, nagyon jól esett! :)

Köszönöm Mindenkinek!

2009. aug. 1. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
sőt! orvosok nem hiresztelik,nehogy a kismamák tulzásba essenek,de heti 1-2 pohárka bor egy koraszülést is megakadályozhat!én is iszok minden második szombaton a barátokkal 1 sört,vagy 1 bort!
2009. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!