Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik gyerekkel 37 hetes...

Negyedik gyerekkel 37 hetes kismama vagyok, III fokban érett lepény,1,5 újjnyi nyitott belső méhszáj. Meddig húzhatom még vajon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem "CSAK" 3 van, de a legkisebbnél 37 hetestől 2222 voltam 3.fokban érett lepénnyel és 40+2 ig húztam. Viszont iszonyú gyorsan meglett:) 3.5 óra volt összesen.

A második babámmal is hamar nyílni kezdtem mégis végigvittem azt is...sajnos ebből még simán lehet hogy 3 hétig bent marad...

2012. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm és gratula a CSAK három gyerkőchöz :)

Ne aggódj engem már ufónak néznek a környezetemben,hogy négy gyereket vállaltam:))))

Nem akarom végig húzni...!!!! Jaaj már olyan türelmetlen vagyok.Minden kész,minden rendben,már csak a kisasszony hiányzik:)Szülésindító praktika?Csak ne valami extrém marhaság legyen,például bábakoktélt sosem innék és nem akarok lépcsőzni sem:)

2012. szept. 19. 19:18
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is "csak"a 3.-at várom,ma kezdtem a 39. hetet,bő 2 hete C1111 volt az értékem,ma vizsgált a szülésznőm már majd 2 ujjnyi(C1222).Azt mondta,ebből bármi lehet.A 2. gyerkőc 37+3 hetesen bújt ki,szintén 2 ujjnyira voltam nyitva(ugyanígy,a

külső-középső-belső méhszáj is,és a méhnyak is 1 centire volt rövidülve.Hát,drukkolok Neked,és magamnak is,hogy mihamarabb megszüljünk!

2012. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Köszönöm Neked is drukkolok!

Tulajdonképpen nem akarom sűrgetni a dolgokat és a lányomat,csak Te is tudod milyen már ilyenkor...nem első gyerek,szóval úgymond már nem élvezem a kismamaságot,jobb lenne túl lenni a szülésen.Már se aludni se ülni se állni nem esik jól sőt enni sem tudok,nincs étvágyam és fogytam is.Reménykedjünk hátha kibújnak elöbb a babók:)

2012. szept. 19. 20:29
 5/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)) Mi is szeretnénk majd 4-et előre készülök a furcsálló beszólásokra, már gyűjtöm a frappáns válaszokat:))) A harmadiknál is kaptunk pár "kedves" megjegyzést (főleg attól tudtam kiakadni hogy MINEK még egy hiszen már van egy fiú és egy lány ergo 3 gyerek csak akkor oké ha az első 2 fiú vagy 2 lány). Akkoriban még csak ledöbbenve néztem mint hal a szatyorban:)) Azóta már tudom miket válaszolnék:)

Na de a témára visszatérve szülésindító praktika, én a harmadiknál takarítottam egy jót reggel kezdtem alsó ablakokkal (székre nem álltam persze) majd szép sorban haladtam porszívózás stb. zuhanyoztam moziba mentünk és ott folyt el a magzatvíz egy nagy nevetésnél :D Volt bent betétem szerencsére így nem volt ciki a dolog.:) Ez volt este 6kor 9.30kor már babáztunk:)

Minden jót neked!!!

2012. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ!Takarítottam pont tegnap fejeztünk be a férjemmel egy nagy lakásátalakítást.Azt hiszed bevált?Dehogy! :))

Lépcsőzés?Semmi

Szex?Semmi

ülőfürdő?Semmi

Gyerekek emelgetése?Semmi

Bezabálás?Semmi


Na akkor mi legyen? :)

A tonicról hallottam,hogy jó,nem kortyolgatni kell hanem egy nap alatt meginni 2 litert belőle.Lehet kipróbálom,max állandóan pisilni járok tőle:)

2012. szept. 19. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:
1 es és 5 ös vagyok:) Hát nem tudom én arról nem hallottam jót de lehet hogy csak az rémlik hogy terhesen nem lehet inni mert beindítja a szülést de ilyenkor mikor már a szülés a cél...lehet hogy már nem árt. De én ha megvernek se tudtam volna 2 litert meginni belőle :D sőt egyáltalán semmiből se mert olyan kicsi volt már a gyomrom:)) Emiatt amit írsz hogy már alig bírtam enni.
2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Flrjem hozott tonicot 2 litereset már a felét megittam:)

Meglátjuk mi lesz,ma még benyakalom a másik felét is:)

2012. szept. 20. 15:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Tegnap 19.42-es vagyok.Na,erre én is nagyon kíváncsi vagyok...
2012. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Málnalevél tea!Izomlazito hatasu azaz nyitja a mehszájat van akinél beinditja a szülest!En tegnap ota iszom,nállam is a proba kategoriaban van!kislanyom császarral született met a mehszaj zarva maradt!Most kiprobalom szülesznö tanácsára hátha valoban ér valamit!Nap 3 csészével kell inni,az ize borzalmas de a cél érdekeben kibirhato!Könnyü és gyors szülést kívánok mindnekinek!38hetes kkismama
2012. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!